Zpět do reality.

Dnešní článek se mi nepovedlo časově stihnout do nedělních 12 hodin. Vždy je mám většinou dopsané dříve a naplánované na automatické zveřejnění, ale hold to se asi pokaždé nestihne. Navíc v této situaci, kdy víceméně veškerý svůj čas věnuji učení. Ať chci nebo ne za dva týdny mě čekají závěrečné zkoušky a pokud ten titul chci, tak musím makat!

To je také důvod, proč je dost možné, že teď dvě neděle vynechám. ALE hned po zkouškách články napíšu a doženu.

Proč právě ZPĚT DO REALITY ?

Jelikož zkouškové se dalo nějak zvládnout bez neustálého ležení v knížkách, je tohle dennodenní učení veliká změna a zápřah pro mě celkově. Na to, že už mám zase tréninky s holkama v mažoretkách, na to už jsem si zvykla. Proto to tak úplně neberu jako návrat do reality, ale to že jsme v týdnu už šli do školy naposled pro informace před absolutoriem a odevzdat všechny potřebné věci, to už bylo na probuzení dostačující. Ale bylo skvělé se vidět se spolužačkami, se kterými jsme pak šli sednout i na jídlo a pokecat. To samo bylo strašně zvláštní jelikož jsme jedly a neměly jsme roušky. Ale na hodně zvláštních pocitů si asi ještě budeme muset počkat a zvykat si na návrat do toho života, který byl pro nás před karanténou běžným.

Občas už jdeme na procházku, jedeme na výlet, s nejlepší kamarádkou nebo sestrami na kávičku. Měla jsem už i focení se svou kamarádkou a byla jsem na rychlo nákupu oblečení, ale ne vše se mi povedlo sehnat. Je to zvláštní se po dvou měsících, kdy jsme byli zavření jen doma, někam vydat mezi hafo lidí. Ale člověk se tomu nevyhne, jednou by to stejně přišlo.

Chtěla jsem Vám dnes jen tak rychle napsat, jelikož by mi to nedalo nepřidat článek. Když už jsem s tím začala, tak se toho chci a musím držet. Jsem puntičkář takže TADY je další nedělní kraťoučký článek. Jsem ráda, že jsem to stihla!

Doufám, že se všichni máte krásně!
Budu se těšit zřejmě za dva týdny, pokud se poštěstí, tak i dříve.
Vaše P.

Příspěvek vytvořen 73

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek