Letošní vánoční nálada.

Tak Vás zdravím u posledního adventního článku. Doufám, že si užíváte vánoční období!

Já jsem teda neskutečný milovník Vánoc a tohohle krásného období. Každý rok se těším až si budu vše zdobit, dekorovat a užívat si tu výzdobu. Až si pustím vánoční písničky a budu tady tančit, zpívat (čtěte řvát) a dělat blbosti. Však to znáte. .. taky až, když se ráno vzbudím, si nasadím ty moje oblíbené vánoční ponožky, zababuchám se do deky a půjdu si udělat kakao a dám si vánočku. Jo a abych nezapomněla, tak až si zapálím tu Christmas Yankee Candle!

Normálně mívám vánoční náladu okolo toho přelomu na listopad.. ale letos to teda jde pořádně pomalu, vánoční nálada pořád není taková, jakou bych si ji už v této době představovala a jakou bych ji chtěla. Bude to dost možná tou letošní situací a vším co se okolo děje, taky hodně školy, že jo. Buďme k sobě upřímní, hlavně té školy.

Já ve středu úspěšně zvládla první zkoušku tohoto semestru a teď už na věci do školy kašlu a začínám až od 27./28.prosince. Já si letos hodlám užít pořádně alespoň ty Vánoce, když už byl ten rok 2020 takový o ničem a omezující.

Jo a k dárkům.. fakt mi vyhovuje je kupovat postupem času. Letos jsem s prvním dárkem přišla domů už v červnu a poslední dárek jsem kupovala snad z kraje listopadu. Takže od listopadu mám už i zabaleno. Doporučuju to všem, jelikož to je neskutečná úleva, že to člověk nemusí řešit na poslední chvíli.😄
Jak jste to měli letos vy? Měli jste nakoupeno s klidem dopředu a nebo klasicky na poslední chvíli, jako většina lidí?

Chtěla jsem ten poslední článek nechat kratší, jelikož se teď musím ještě pozařizovat nějaké věci a podobně, takže pokud by Vás zajímalo něco z mých Vánoc.. jak to míváme každoročně nebo co je u nás zvykem, jak Vánoce prožívám nějak více do detailu, tak si určitě můžete poslechnout můj pondělní podcast, kde to rozeberu více do detailu.

Tady na blogu jsem Vás chtěla spíše jen pozdravit a popřát Vám takhle krásné prožití svátků. Ať je máte plné pohody, radosti a užijete si je, jak nejvíce můžete.

Mějte se krásně, P.

Tady na spotify najdete zítra novou epizodu.
Příspěvek vytvořen 73

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek