#1 tisk a fotoslužby

Všechny Vás zdravím u mého nového článku, který dneska bude na téma recenze na tisk fotografií přes tiskařík.cz
Bude to článek přínosný jak pro ty, kteří se věnují focení a nechávají své fotky tisknout (pro sebe, klienty..).
Tak pro Vás, kteří si prostě občas rádi něco vytisknete.

Pokud si vzpomínáte, nedávno jsem psala článek na téma fotek a vzpomínek. Já už mám svou „objednávku“ tisku doma. Ráda bych Vám řekla svůj názor a podělila se o svou zkušenost. Protože jak já říkám, recenzí není nikdy dost! Sama je vyhledávám a bez nich bych snad nic neobjednala. Jasně, nedám vždy na vše, protože chápu, že každému z nás vyhovuje něco jiného. STO LIDÍ, STO CHUTÍ.. tak se to říká ne? Každý z nás může mít jiný názor, ale přece jenom.. Není nad to, když máte nějakou tu odezvu od osoby, která již má odzkoušeno. Třeba na aliexpressu bych nekoupila nic, kde není alespoň jedno hodnocení s fotkou.🤷

RECENZE NA TISK FOTOGRAFIÍ

Recenze se týká přesněji TISKAŘÍKU, kde jsem si nechala udělat hned několik formátů fotek a dalších foto věcí.

Všichni asi víte, nejen z jednoho mého nedávného článku, že tisk fotografií je něco, co sem tam dělám.
Zbožňuju, když si můžu vzít do ruky VZPOMÍNKY ve formě fotek, fotoknih a já nevím čeho všeho. Myslím si, že nebudu sama.
Tak jdeme na tu rezenci.

Všechny věci jsem objednávala a dorazily do týdne! (I s víkendem).. Což je skvělé, byť v dnešní době, kdy všichni vše objednávají rychle a všechny přepravní společnosti mají co dělat. Vše přišlo krásně zabaleno, viz fotky níže. Produkty byly v kartónové „obálce“ a každý formát fotek byl ještě zvláště zabalen do fólie/sáčku. Takže vše drželo při sobě a vše přišlo nepoškozeno. Jde vidět, že si dávají záležet na tom, aby se snížilo riziko poničení zásilky. Asi všichni víme, že někdy balíčky dorazí v katastrofálním stavu. Krásné jsou i papíry s logem!

FOTOKNIHA

Jako první jsem si nechala udělat fotoknihu. Fotokniha plná mých vzpomínek a fotek z momentů, na které chci vzpomínat celý život. Vyfotila bych Vám i to, jak jsem si fotoknihu uspořádala. Každopádně se ale asi se nechci tak úplně chlubit všema fotkama, které jsem si do ní vložila. Na „obálku“ jsem si vložila fotku, kterou mám moc ráda. Je to vzpomínka na Beats For Love 2019, jó to byly časy, kdy jsme ještě chodili na fesťáky..😞

Co se týče fotoknih, najdete opravdu veliký výběr. Vyberete si příležitost, typ fotoknihy a v editoru si s tím pak můžete pohrát, jak se Vám zamane. Můžete si přidat text, různé tvary/vzory.. nabídka je široká. Právě jsem koukala na jejich stránky. A mám pro vás tip.. Pokud čtete článek v období, ve kterém vyšel, tak na jejich stránkách je aktuálně dokonce sleva na fotoknihy. Přikládám odkaz.

TISK FOTOGRAFIÍ

Dále jsem vsadila na můj oblíbený tisk fotografií, a to hned v obou rozměrech, které nabízejí. Pokud si chcete vytisknout fotky, můžete si zvolit ze dvou velikostí. První z nich je rozměr – 20×30 cm a druhý je 30×40 cm. Cenový rozdíl mezi menším a větším rozměrem fotografie je necelých 10 korun. (To jen tak pro zajímavost.)

V menší velikosti jsem si nechala vytisknout hned 8 fotografií a v té větší 3. S tím, že jednu jsem nechala vytisknout pro mladší sestru. Byly jsme totiž fotit někdy v únoru, jestli to nepletu. Chtěla jsem jí udělat radost a vytiskla jí její fotku, která se jí líbila nejvíce. A podařilo se, měla radost.😄

Všechny fotografie jsem zkoumala a koukala na to. Sama za sebe můžu říct, že kvalita je úžasná. Asi nemůžu říct půl slova, protože když si vybavím, jaké fotky mám doma.. Ty, které jsem již dříve tiskla jinde. Nedá se to ani srovnávat, kvalita je úplně někde jinde. Mnohem lepší! Gramáž je na pohmat skvělá. Pocitově mi přijde, že jsou fotky poměrně hrubé/tlusté či jak to nazvat. Takže KVALITA.

můj poznatek

Já jsem ale náročná a tvořivá, proto mi dost možná chybí možnost si s fotkami pohrát přímo v editoru. Moc by mě bavilo, kdybych si z toho mohla udělat třeba ještě jinou velikost. Nebo třeba fotku na styl polaroidu v rámečku s nápisem. No však mě znáte, vymýšlím. Samo sebou, toto je jen můj poznatek, který s recenzí tiskaříku nemá nic společného. Je to možná jen taková malá poznámka mne, jako zákazníka. Ale je pravda, že tuto možnost tvorby a nějakého „vyřádění se“ s tím, by se mi líbila všude a vždy.

Jediné, co mi opravdu chybělo, byl menší formát fotek. Ale to je poznatek, který není myšlen jako výtka. Každý se zaměřuje na něco jiného a je mi jasné, že spousta lidí nechává tisknout právě tyto rozměry. Proto je pochopitelné, že si každý zvolí to, co je pro něj výhodné.

UŽ MI ZBÝVÁ JEN KOUPIT RÁMEČKY A VYVĚSIT DOMA.

další foto produkty

Krom fotoknihy a fotek jsem ale objednávala ještě něco. To něco, Vám ale zatím nemůžu ukázat, jelikož je to dárek. Pro koho je – to nebudu zmiňovat, aby si to ta daná osoba nedomyslela. Kvůli aktuální situaci bohužel ještě nevyla šance se vidět, takže zatím stále netuší, co pro něj/ni mám. Až dárek dostane, určitě Vám to tady zmíním. A pokud dovolí, tak třeba i ukážu.😄

Co TISKAŘÍK nabízí dále?

Mimo fotografie a fotoknihu, najdete na stránkách tiskaříku další spoustu věcí. Jejich nabídka je poměrně široká, takže je rozhodně z čeho vybírat. Můžete si totiž nechat udělat také fotokalendáře – ať už na stěnu nebo ten stolní. Dále mají v nabídce fotoobrazy, nad kterými si lámu hlavu, zda neobjednám. Výběr je z mnoha velikostí, což je skvělé. Pokud jste milovníci fotohrnečků, tak tady také pochodíte. Ať už chcete keramický, skleněný nebo plecháček. Milníkové kartičky jsou další, co si můžete vytvořit. Je na výběr z těhotenských a od narození po rok. Haló haló, další tady jsou ročenky, kroužkové nebo šité sponou. No a v neposlední řadě si můžete udělat pexeso z vlastních fotek nebo prostě jakékoliv chcete. Myslím si, že se u toho můžete i pěkně vyřádit.

svatební portál

Tisk fotografií a dalších foto produktů není to jediné, co tiskařík nabízí. Nesmím zapomenout zmínit, že na jejich stránkách naleznete i svatební portál. Ten je plný věcí, které se se svatbou pojí. – WOW Peťo, to by asi nikoho nenapadlo🤦‍♀️😄.. No nebudu to zase nějak moc protahovat, už tak jsem se dost rozepsala.

Najdete tam vše od svatebních oznámení přes svatebních menu až po fotoknihy a fotobrazy. Vypíšu Vám tady do odrážek, co vše tam najdete. Je toho totiž hafo, takže k tomu nebudu psát úplně detaily. To by bylo pak asi na samotný článek. Tak třeba jednou, až se budu vdávat a tohle vše řešit.😄 Ale PST, tohle kdyby si přečetl Míša, tak ho asi klepne.😄

 • PŘED SVATBOU – svatební pozvánky, obálky, pozvánka ke stolu a odpovědní kartička
 • PRO HLADKÝ PRŮBĚH – jmenovky na stůl, svatební kniha, uvítací karta a svatební menu
 • svatební etiketa, samolepka, magnetka a placka
 • VZPOMÍNKY ZŮSTANOU – děkovná karta, svatební fotokniha, fotoobraz a fotokalendář
 • SVATEBNÍ MOTIVY od Tiskaříku – přírodní, trendy, s vlastní fotkou nebo motiv vyřezávaný laserem

Tohle vše tam najdete. Je toho hafo, že? Sama jsem z toho paf, protože jsem to až tak do detailu neprojížděla. To až teď, když píšu recenzi na to „čumím jak vejr.“

Závěrem

Už jen pár slov nebojte.😄 Takže jaká byla má zkušenost ala tisk fotografií přes tiskařík.cz ? Má recenze je kladná, to jste si teda asi mohli všimnout, že ano. S Tiskaříkem jsem spokojená a určitě jsem tam neobjednávala poprvé ani naposledy. Balení, rychlost, kvalita – krátké shrnutí a vše hodnotím + bodíky.

Děkuji Vám za přečtení dnešního článku a budu moc ráda, když mi dáte vědět, jaké máte zkušenosti s tiskem vy.
Jestli máte někoho, koho byste vyzdvihli, u koho rádi tisknete fotky.
Nebo zda znáte firmu Tiskařík.cz 🙂
Klidně mi napište, cokoliv Vás napadne.

V neposlední řadě by mně zajímalo, zda Vás recenze baví a jestli byste nějakou na mém blogu chtěli třeba pravidelněji?
Vaše P


Pokud byste si rádi přečetli něco dalšího – budu ráda, když si přečtete článek z minulého týdne. Brýle jako doplněk.

Příspěvek vytvořen 73

9 komentářů u „#1 tisk a fotoslužby

 1. Tak to se na to podívat určitě zajímá článek. 😊 já si fotky moc rada nechám vyvolat – vytisknout. Miluju rámečky, fotoalba a přijdou mi tak fotky mnohem hezčí a zajímavější než když ti jen leží v PC. 😊

 2. Skvělá recenze 😊. Firmu Tiskařík jsem poznala díky vám – blogerkám, které se o firmě zmínily na svém blogu v různých článcích, jinak jsem předtím firmu neznala a ani o ní neslyšela. Já zatím vyvolávám u EmpikFoto 😊.

  1. Děkuji! O Empiku jsem slyšela a mám ho plný instagram co tak projíždím 😀 a jsi spoko? Vypadá to, že mají taky dost širokou nabídku 🙂

   1. Na Instagramu nevídám nic jiného, se přiznám 😅🙈. Zatím jsem vyvolávala jen fotky a to formát 10×15 a s tím jsem naprosto spokojená, kvalita je super, ale ráda bych příště vyzkoušela i něco jiného z jejich nabídky, třeba plakát nebo hrneček mě láká 😊.

 3. To je krásné, miluju tištěné fotografie a obrázky, doma mám hromady alb i dětství. Sama jsem se teď vrhla i na kinofilm, dnes už to dělá také digitálně, ale časem bych si nějaké fotky také ráda vytiskla nebo udělala rovnou celé album, třeba z každého roku a tak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek