Tak snad příští rok.

Kolik z nás se těšilo na letošní léto jako každý rok?
Kolik z nás mělo koupené lístky na festivaly?
Nebo kolik z nás plánovalo na nějaký jít?
Myslím si, že se nás najde dost.

Původně jsem měla v plánu jako dnešní článek psát tipy na výlety po Česku nebo Vámi chtěný článek o kávě, ale rozhodla jsem se pro článek zaměřený právě na festivaly, jelikož v tuto dobu by v Ostravě probíhal náš barevný fesťák, ale také proto, že bychom neměli být smutní z toho, že letošní léto se moc nepovedlo. Že letošní festivaly a akce se nekonají a vše je jinak, než bylo původně v plánu. Proč být smutní, když to nijak neovlivníme?

Hold je situace taková a my to musíme přežít.

Hodně z nás každoročně chodí na festivaly jako Rock for people, Beats for love, Colours of Ostrava nebo Létofest a podobně. Festivalů máme nejen v ČR dost a hodně z nás se těšilo i na ty letošní, ale kvůli aktuální situace, máme bohužel smůlu. Mně samotnou to mrzí, protože to byly vždy dny plné smíchu, skvěle stráveného času s kamarády a hlavně dny plné hudby, která stojí za to. Člověk totiž nejednou na takovém festivalu objeví nějakou skvělou kapelu, kterou do té doby neznal. A přesně to na festivalech miluji.

Pro mně a mé kamarádky se už stalo zvykem, že společně strávíme minimálně 4 dny z léta právě na festivalech. Většinou to ale dopadlo tak, že to bylo 8 dní, protože přece si nenecháme ujít dva festivaly, které máme pod nosem. My s holkama trávíme čas na B4L a COO, které jsou pro nás už takovou srdcovkou. Každopádně to vidím tak, že pokud to půjde příští rok většina z nás stráví čas nejen na jednom nebo dvou festivalech, ale spíše na všech, na kterých to půjde.

Letos jsem měla v plánu vzít taťku na Slavnosti Pivovaru a měla jsem koupené lístky pouze na Beats for love, jelikož jsme v dobu Coloursů měli být v Chorvatsku (to bohužel také nevyšlo..)

No ale co teď, když jsme se všichni na festivaly tak těšili? Nezbývá nám nic než jen vzpomínat na předešlé ročníky a doufat, že příští rok už bude vše jak má a těšit se, že festivaly opět budou.

Já budu pozitivní a budu se těšit na příští rok!

Každopádně!
Holky přiznejte se..

Která z Vás se těšila až se zase pořádně namaluje, dá na sebe tunu třpytek, učeše něco, co přes rok běžně ne a vyfikne se do něčeho festivalového.. barevného a takového, že když bychom si to oblékly normálně (hlavě u nás v Ostravě 😀 ), tak se na Vás každý otáčí a vy jen cítíte ty pohledy a víte, že Vás odsuzují za to, co máte na sobě, protože je to trochu extravagantní a crazy? Tohle jsem na těch festivalech milovala vždycky. Pak taky ty boží fotky a videa, které na fesťáku člověk vždycky udělá.
A musím říct, že bych se letos těšila i na to vyndávání té pláštěnky, což by nás sto pro neminulo. Snad každý rok nás totiž chytl déšť. Ale co, deštivý festival má také své kouzlo.

Já na naše momenty z festivalů můžu vzpomínat nejen prohlížením fotek, ale také na videa díky mé GoPro kamerky, která na žádné takové akci nesmí chybět. Je skvělé, že mám některé momenty zachycené a můžu si to tak připomínat. Letos se to teda hodí náramně!

Kdyby se chtěl někdo kouknout na záběry z našich vzpomínkových videí, tak Vám tady hodím odkazy. Nečekejte ale žádnou slávu, ale možná se trochu pobavíte, protože my někdy dělaly řádné kraviny. Některé jsem do videí raději ani nedávala.. 😀

Můj první festival byly Coloursy v roce 2016. Lístek jsem dostala od babičky za maturitu a měla jsem fakt radost, protože jsem tam vždy chtěla jít.

Z mých prvních Coloursů sice video nemám, ale ty mám živě v hlavě, protože tam byl můj nejoblíbenější Passenger a ještě teď si živě pamatuji pohledy mého přítele, který se mnou vytrpěl několikahodinové čekání, protože jsem na něj prostě musela stát v první řadě.
Lásko, dodatečně a po několikáté se zpětně omlouvám, ale také ti děkuji za tvou trpělivost! 😀 Myslím si, že ne každý by byl ochotný čekat tam před pódiem se svou holkou tak dlouho.

Na další festivaly už jsem s sebou vždy měla svou GoPro.

První COO 2016
Kecám COO nebyly první! První byl jeden den na B4L.
Slavnosti Ostravaru 2017 (vyhrála jsem lístky a můj přítel se mnou opět dobrovolně čekal na mé milované Kryštofy 😀 )
https://www.youtube.com/watch?v=HWu7hJTxPJo
Coloursy s holkama. 2017
https://www.youtube.com/watch?v=v0-vOuyx3qU
Coloursy s holkama. 2018
https://www.youtube.com/watch?v=rvC4AUhq_o8
Beats for love 2019
(Letní video z celého léta)
https://www.youtube.com/watch?v=RUbHpIYxrXQ&t=171s
Colours 2019

Jsou to hold krásné vzpomínky.
Napsala bych toho k tomuto tématu tolik, že bychom tady byli dlouho a těžko říct, jestli bychom se dočetli konce.
Každopádně já tímto článek ukončím, jelikož to dnes píšu dost na poslední chvíli a už mám jen pár minutek do zveřejnění.

Tak už Vám jen popřeji krásné léto! Užijte si ho i bez akcí a festivalů. Určitě to půjde i bez nich a najde se spousta momentů, na které budete rádi vzpomínat i z letošního léta.
Budu ráda, když mi dáte zase kamkoliv vědět, na jaké festivaly rádi chodíte vy a třeba i nějaké Vaše zážitky, vzpomínky a klidně i doporučení, kam můžeme vyrazit za rok na festivaly.

Budu se u Vás těšit zase u dalšího článku!
P.

Příspěvek vytvořen 73

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek