Seriály jako únik od reality

Koukáte se na seriály?
Při jakých příležitostech je sledujete?
Když chcete jen lenošit nebo když jste smutní?

Má seriálová závislost začala na střední škole, kdy jsme se se spolužačkami neskutečně zažraly do Pretty Little Liars a The Vampire Diaries. To bylo fakt něco, co jsem v tom období milovala. No a pak už se to rozjelo, tam tenhle seriál, pak takový seriál a najednou jsem jich sledovala tolik, že jsem nestíhala koukat na všechny nově vycházející díly. Asi bych si už ani nedokázala vzpomenout na názvy úplně všech seriálů, které jsem viděla.

Na střední škole jsem měla relativně dost času, abych se mohla dívat na filmy a seriály.. tudíž to bylo hlavně jako zabití volného času, který jsem zrovna netrávila mažoretkami nebo nebyla pryč s kamarádkami. Občas to bylo ale také jako únik od reality a od problémů, které jsem nechtěla řešit a nebo na ně nechtěla myslet.

Často jsem si pouštěla třeba romantické filmy, u kterých jsem si mnohdy i pobrečela, ale vždy jsem do nich byla tak zakoukaná, že jsem neměla čas přemýšlet nad ničím jiným než nad dějem filmu. Pouštěla jsem si také komedie a nebo již zmiňované seriály, když mi vyšel nový díl.

A tak byl tohle z části zabiják volného času a z části má záchrana a vysvobození od mých životních strastí či věcí, které jsem jednoduše nechtěla řešit.

Mám pro Vás každopádně jeden tip.. Pokud milujete seriály a přemýšlíte, že byste si pustili nějaký nový nebo takový, který jste ještě neviděli, tak se nebojte si pustit cokoliv. Hlavně nebuďte jako já.. já odsoudila seriál už podle úvodní fotky a nepustila si jej, nebo jsem to v prvních minutách vypnula jelikož mně to nebavilo.

CHYBA! Po čase jsem se naučila nebo spíše jsem zjistila, že u některých seriálů trvá i 5 dílů, než se pořádně rozjedou a pak stojí za to! Takže má rada zní: DEJTE TOMU ŠANCI! A zkuste vydržet i přes to, že se u prvních dílů hrozně nudíte.


Ráda bych Vám dala i nějaké tipy na seriály, které mně bavily a které považuji za NEztrátu času. 😀 Myslím si, že jsem jich viděla vcelku dost a mám tak trochu přehled.

Na instagramu jsem před pár měsíci sdílela fotky a tipy na seriály, ale věřím tomu, že kdybych udělala čistě články jako seriálovou sérii a dávala Vám sem seriály, které za mě stojí za to se na ně podívat, že by Vám to mohlo k něčemu i být.
Pokud by o takové články, nebo jen jeden (ale podotýkám, hoooodně dlouhý s více seriály najednou) byl zájem, tak se na to můžu vrhnout.

Budu ráda, když mi dáte vědět, ať už do komentářů, přes email nebo kdekoliv na sociálních sítích, zda byste chtěli takové typy článků o seriálech, ale také mi můžete dát tipy na seriály nebo napsat jaké se Vám nelíbily/líbily a podobně.


Zatím se mějte krásně,
Vaše P.

Příspěvek vytvořen 73

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek