Seriálová mánie

Seriály.. filmy..
V dnešní době hrají v našich životech podstatnou roli. Řekněte mi, kdo z Vás se nikdy na nic nekoukal? Žádný seriál, žádný film? To je asi nereálně, aby někdo odpověděl NE. Každý z nás se občas rád odtrhne od reality a podívá se na něco, při čem na chvíli vypne.. nebude muset řešit své problémy a zapomene na věci, které ho trápí. I když někdy je po konci seriálu/filmu ten návrat do reality docela šok, co si budeme povídat. Občas se člověk tak zasní..
NO A ..
Tak si říkám, proč nezúročit ty roky ze střední, kdy jsem seděla denodenně nad seriálama a byla do nich totálně zažraná. Občas ještě na něco koukám, ale hodně z nás ví jak to je.. čím jsme starší, tím těžší je si najít čas na věci jako jsou v tomto případě právě seriály.
Tož, tak mně napadlo, že bych Vám mohla dát různé tipy na seriály a popřípadě i filmy, které jsem viděla. A nejen tipy, ale celkově mé názory na ně.

Možná to někomu z Vás pomůže, když budete mít volnou chvíli a nebudete vědět, co si pustit. Já sama si vždy tyhle příspěvky a články ráda přečtu a třeba tak narazím na nějaký seriál, který mne zaujme a pak se na něj koukám a nemůžu se odlepit od obrazovky.

Sooo, tímto bych chtěla zavést na mém blogu seriálovou mánii a budu doufat, že Vás to bude bavit stejně jako mně. Takže pokud vyjde článek právě o nějakém seriálu najdete ho buď přímo v záložce SERIÁLY/FILMY a nebo to poznáte podle titulku. Vždy tam bude # číslo a název seriálu.

Nebudu to nijak dál okecávat a půjdeme rovnou na to, první seriál zveřejňuji právě…

TEĎ

#serialovamanie

Příspěvek vytvořen 73

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek