Projekt „kávoláska“

Ahoj, je to tady! Dnes je 11.dubna 2021 a já spouštím svůj takový první „větší“ projekt, který bude nejen v rámci mého blogu.
Bude se jednot o projekt s názvem kávoláska. A je asi více než jasné, že hlavní roli zde bude hrát káva.
Původně jsem Vám jej chtěla detailně celý popsat právě v tomto článku, ale nakonec jsem se rozhodla, že říct Vám to, bude prostě lepší.
Nejen lepší, ale i osobnější a tak trochu i jednodušší, protože když něco děláte se zápalem, tak se o tom mluví jedna báseň!

Pokud si nechcete nic extra číst a chcete rovnou vědět vše potřebné v rámci poslechu, přeskočte na konec „článku“ a pusťte si video, kde se vše dozvíte.

Hlavní téma projektu – káva.

Ve zkratce je tohle něco, co jsem měla v plánu již delší dobu. Možná dva, tři roky. Něco na ten způsob jsem začala dělat těsně před covidem, ale stihla jsem natočit tři videa. Jedno ani nevyšlo a na mém instagramu se tak neobjevilo. Točila jsem videa z kaváren v Ostravě, chtěla jsem Vám ukázat místa, kde se dá posedět s kamarády, blízkými nebo prostě místa, kde je hezky. A hlavně, kde si můžete dát dobrou kávu. A to vše formou videí na mém instagramu, ALE to nebylo přesně to, co bych chtěla. Díky tomu, že už tomu bude rok, co píšu tento blog, jsem se rozhodla jít do toho a splnit si takový jeden můj cíl.

O co se jedná?

Projekt bude o tom, že právě zde na blogu najdete takovou „kavárenskou“ mapu. Pod záložkou kávoláska najdete mapu se špendlíky a jednotlivými kavárnami/restauracemi, prostě místy. Jsou to takové mé tipy, recenze a tak trochu i přehled míst. I kdybych to měla využívat jen já, jsem za to ráda, jelikož sama mnohdy váhám kam zajít. Teď budu mít alespoň důvod chodit všude, kde jsem ještě nebyla a až nebude kam, kouknu na mou „mapku“ a rozhodnu se podle toho.

Po vážně dlouhém rozhodování i pomoci těch z Vás, kteří mi reagovali na stories a pomohli vybrat, nakonec zvítězil název kávoláska. KÁVA je LÁSKA takže jednoduché spojení. Líbilo se mi moc taky mapujeme nebo tam kde je káva. Káva v duši, kávujeme, kávoprostor. Bylo toho spoustu, co mne napadlo, ale nakonec vyhrálo to, co vyhrálo.

Kávoláska mapuje místa tam, kde je káva.

Nakonec z toho vznikl tento výstižný popisek, ve kterém jsem obsáhla všechny tři „názvy“ které nejen mne, ale i Vás zaujaly nejvíce. Neříkám, že se nebude jednat i o místa, která jsou restauracemi. Že se zde neobjeví tipy na akce a vše možné, ale primárně jde o kávu. Jsem přeci milovník kávy.

Instagram @kávoláska

Proč k projektu vznikl i instagram? Protože co si budeme, blog se nešíří. Nedozvědělo by se o tom asi nikdy moc lidí a já to trošku i chci dostat do povědomí. Ne že bych z toho chtěla dělat nějakou extra velikou věc, ale nechci si to nechat jen pro sebe. Budu ráda, když to někomu pomůže v rozhodování, když nebude vědět, kam si zajít posedět na dobrou kávu. Kam si zajít na zákusek nebo dát rovnou oběd. Kde je to vhodné třeba na pracovní schůzku, nebo kde by mohl zajít, protože tam ještě nebyl a kavárnu nezná. (Samo sebou až to bude možné, co se opatření týče)..

Budu moc ráda, když se na projektu Kávoláska budete podílet také.

A nejen vy, ale i další blogerky, instagramerky, prostě kdokoliv. Kdokoliv, kdo rád píše, předává zkušenosti a informace. Nebo když byste se chtěli jen podílet svými fotkami. O tomto všem jsem se více rozpovídala právě ve zmiňovaném videu na konci článku.

Projekty na podobné brdo.

Vím, že takových věcí asi vzniklo více. Sama jsem se mohla potkat s jednou úžasnou holčinou, která se věnuje instagramu kamzajitolomouc, protože jsem u ní na instagramu vyhrála soutěž o poukaz do jednoho (teď už mého oblíbeného) podniku v Olomouci. V Praze je úžasný instagramový profil kamvpraze. Nevím jak v Ostravě, možná je, ale každopádně já to nechci držet jen u MORAVSKOSLEZSKA. Chci házet tipy z celé České republiky a nejen z té naší, ale i ze zahraničí. (Pokud se poštěstí 😀 ).. Takže popravdě, nechci nikomu lézt do zelí. Dělám to pro sebe, pro své blízké a pro Vás všechny, které to bude zajímat. Komu se můj profil a část blogu bude líbit, ten to bude sledovat. Komu se to líbit nebude, tak ať to prostě neřeší. Beru to asi nějak takto.

Ve zkratce o projektu Kávoláska řečeno.

Vše potřebné, pokud toho chcete vědět více, se dozvíte ve videu.

K videu se dostanete jen vy, co máte odkaz (tudíž vy, kteří jste zde na blogu). Je to natočeno na poslední chvíli, na první pokud. Jsem nenamalovaná, pořádně ani neučesaná, ale prostě jsem to JÁ. Peťa, sdělující novinky, které přichystala. Nad kterými strávila spoustu času a mluvící o tom všem, na co se těší. Na nic jsem si nikdy nehrála a nebudu ani teď. Prostě obyčejná holka, která sice má fotky na instagramu vytuněné tak, aby nějak vypadal její feed, ale pořád holka plná reality a života takového, jaký prostě a jednoduše je. Takže omluvte mé „baby vlásky“ ala po zásahu elektrickým proudem a nezakrytý beďaros, snad se Vám budu alespoň dobře poslouchat. 😀 Něco podobného vydám taky jako podcast, aby bylo info pro ty, co na můj blog nezabloudí.

Moc Vám děkuji za veškerou podporu! Sdílení a za to, že tady jste!

Budu moc ráda, když projekt zasdílíte! Označíte mne tam, ať už mým osobním instagramem, instagramem kavolasky! Když dáte sledování kávolásce na instagramu, když mi dáte zpětnou vazbu. Budu ráda, když se na tom budete podílet, když budete součástí!

Můžete mi dávat tipy na místa, kam zajít. Místa, na které udělat „článek“ a zařadit je do mé mapy. Můžete mě i profil kávolásky označovat. Můžete mi klidně posílat Vaše názory na místa, můžete mi posílat fotky z míst, prostě cokoliv Vás napadne. Moc Vám za to vše děkuji a budu se těšit!

Tak tady je mé slibované vyjádření k projektu.

Příspěvek vytvořen 73

8 komentářů u „Projekt „kávoláska“

  1. Musím teda uznat, že toto byl moc hezký nápad. ♥ S blogem máš bohužel pravdu, že se moc nešíří tak s Instagramem to byl dobrý tah a myslím, že se ti to povede rozšířit. Držím palce

    1. Děkuji! Je to bohužel tak, na instagramu je hold větší šance, že se to k druhým dostane. <3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek