Mezi kávou a objektivem |By Peth Privarova

Ahoj Vám všem,
nechápu, jak se to stalo… Ale já se do toho fakt ukecala a předem děkuji mým milým kamarádkám, že mě v tom podpořily.

Od mala jsem si psala takový můj „blog na papíru,“ kde jsem měla své zážitky, problémy a věci, které mi přišlo důležité dát na ten list papíru. Je tomu nějaký ten rok, co jsem si přes jednu stránku založila svůj úplně první blog, který byl ale neveřejný. Proč jsem ho nikdy nezveřejnila má hned několik důvodů: ty asi nejpodstatnější jsou, že jsem strašný stydlín, a že mé sebevědomí nikdy nebylo moc vysoké (i když to tak někdy nemusí vypadat, jsem docela introvert), hlavně jsem se bála, co by na to řeklo mé okolí. Nyní ve svých 22 letech, kdy už se snažím si nedělat nic z toho, co si myslí druzí (záleží mi na názoru druhých, ale naučila jsem se, co mám raději vypouštět), jsem se rozhodla, že do toho půjdu. Instagram všechny mé písmenka někdy nedovolí, a tak JSEM TEDA TADY, na mém ofiko blogu s názvem „MEZI KÁVOU A OBJEKTIVEM.“

Vybrat název bylo vážně těžké. Co bylo jasné, je slovo KÁVA, od spousty mých kamarádek jsem vždy slyšela, že když slyší mé jméno = vybaví si kávu. A asi i většina těch, kteří mě znají, nebo mě sledují na sociálních sítích budou vědět, že na KÁVU já slyším moc dobře. 😀
To by byla káva, no a objektiv proto, že focení je mou nedílnou součástí. Nejsem žádný profesionál, ale dělám to s neskutečnou láskou. Focení mě naplňuje a neskutečně baví. Ať už na mou zrcadlovku nebo na mobil. Vymyšlených jsem měla X názvů, ale pak mě jedna z mých sester doplnila a bylo jasno. Takže veliké DÍKY, Ivčo.

Blog chci psát, protože mě baví dávat písmenka, ať už na papír nebo ťukat je do klávesnice. Už od základky jsem válela ve slohovkách, básnické střevo jsem prý po taťkovi a zřejmě i můj přítel by Vám potvrdil, že ho někdy zahlcuji zprávama, no až až.

Můj instagram slouží jako takový „PHOTO DIARY“ (pardon, že to je anglicky, ale když ono to prostě zní a vypadá lépe než česky – i přes to, že je čeština nádherný jazyk), ale když bych měla k fotkám dát vše, co mám na srdci a co chci sdělit, tak by se to tam nevešlo. Na to prostě tahle aplikace dělaná není. Mé fotky jsou tam jednoduše ze života. Jsou to vzpomínky, doporučení na skvělé kavárny nebo produkty, za které bych já osobně dala ruku do ohně, nebo čistě fotky, které jsem vyfotila a mám chuť je zveřejnit. Z občasné odezvy vím, že se druhým můj profil líbí, za což jsem MOC MOC ráda. No a z instagramu skáču také zde – takže Vás chci všechny PŘIVÍTAT tady, na mém blogu.

Chtěla bych Vám v článcích přiblížit život jedné kávomilky s foťákem v ruce. Ať už Vám sdílet mé tipy, zkušenosti, rady nebo jen obyčejné chvíle ze života, někdy pestrého a jindy třeba naopak.

Pokud se chcete dovědět něco více o mě, můžete si něco přečíst tady – http://pethprivarova.cz/about-me/ | Kdo mě nezná, zjistí o mě více určitě postupem času z dalších příspěvků.
Budu se těšit popřípadě i na Vaší odezvu. Pokud máte téma, o kterém byste si něco přečetli (třeba z mého pohledu), dejte mi vědět a já o tom můžu zkusit něco napsat – i HOKUS POKUS se počítá :D.

Nebudu to prodlužovat a pokračovat ve psaní (musím si něco nechat i napříště), jen už chci napsat následující.
Pokud jste dočetli až sem, patří Vám VELIKÉ DĚKUJI. Moc si toho vážím. Možná si tady budu psát jen pro sebe (svou rodinu a nejbližší), ale i tak mi dělá radost zkoušet nové věci, a posouvat se dál (i toto je pro mně krok blíže k mému snu – napsat knihu.)

Mějte se krásně,
P

Příspěvek vytvořen 73

9 komentářů u „Mezi kávou a objektivem |By Peth Privarova

  1. Super první článek Peti! Sleduju tě na instagramu a máš pravdu že KÁVA = TY, držím ti palce 😃🤩

  2. Ahoj, nevím zda si mě pamatuješ ale dělali jsme spolu jízdy v autoškole 😄😄 o čem bys chtěla napsat knihu? Já si jako malá psala do deníčku..😄 teď když si to čtu zpětně, tak si říkám omg…ještě že už nepíšu 😄 fandím ti.

    1. Ahoj Markétko, jasně že si tě pamatuju! 😀 Já mám těch nápadů na knihu strašně moc,trošku doufám, že i tohle mi pomůže si vybrat nějaký směr, který je mi blízký. Vždycky jsem ale chtěla napsat nějaký příběh. 🙂 Myslím si, že jsme si do deníčku psali skoro všichni, když jsme byli mladší (teda asi hlavně holky), a popravdě svoje zápisky už jsem raději poztrácela 😀 Děkuju moc, vážím si toho! Posílám pozdrav a doufám, že se máš dobře!

  3. Jen tak dál,kočko! 🙂 Máme toho hodně společného, také jsem si psala blog, ale prostě raději vezmu tužku do ruky a můj oblíbený deník. 🙂 knihu již píšu… asi tři roky…jenže na ní mám čas snad jen o svátcích. 😀 Jen tak dál, fandím Ti! :*

    1. Jé, to jsou krásné slova, za které moc děkuji! Ty jo, tak snad se ti povede ji dokončit, přála bych ti to!

  4. Ahoj!!! Gratuluji k blogu! A musím říct, že se v tvých řádcích úplně vidím 🙂 Také miluju kávu (moc) a foťák je můj velký kamarád. Fotím hlavně pro radost, ale velmi mě to naplňuje. Těším se na Tvé další články. Myslím si, že se stanu Tvou pravidelnou čtenářkou 🙂

    1. Ahoj, moc děkuji!! Jé, to mám radost, jsem ráda, že nás je i v Česku více se stejnou láskou k psaní blogu. <3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek