Kavárna Skelet Kafe, Ostrava

Do třetice přicházím s kavárnou, která sídlí v centru Ostravy. Kavárna Skelet kafe, na kterou už jsem takovou „menší“ recenzi dělala loni. Bylo to formou videa na mém instagramu, kde jsem chtěla představovat sem tam nějaké ty místa, kde ráda chodím. Kde ráda posedím, pokecám s kamarádkou a užiju si výbornou kávu nebo jídlo.

Kavárna SKELET KAFE

Kde se kavárna nachází?

Kavárna se nachází na adrese 28. října v Ostravě, hned u tramvajové zastávky Krajský úřad.
Dostupná je teda skvěle, na místě, kde se nedá ani přehlédnout.

Tak jdeme na to!

Chodila jsem do školy kousek od místa, kde se kavárna nachází. Jezdila jsem kolem té budovy denně, chodila jsem kolem ní denně = a to i několikrát, takže si asi dokážete představit, jak moc velikou radost jsem měla, když jsem zjistila, že TAM BUDE NOVÁ KAVÁRNA. Kavárna s názvem SKELET KAFE.

V momentě, kdy se kavárna otevřela jsem všechny urgovala no a nakonec jsme se tam sešly s nejlepší kamarádkou. „Oslavily“ jsme tam její narozeniny a díky bohu jsme to stihly ještě než se nám kavárny zavřely. Pokud se chcete kouknout i na video, najdete ho na mém instagramu, bohužel ho už nikde nemám, abych Vám jej nahrála přímo tady. (PS. nečekejte od toho nic extra)

Jedná se o kavárnu a restauraci, která se specializuje na snídaně a brunche! To je prostě boží a já jsem moc ráda, že něco takového mám blízko (no relativně blízko). Krásně a příjemné prostředí! Kavárna je prostorná, místa je tam opravdu až až a pokud bych se měla vyjádřit k interiéru, tak je to přesně to, co mám ráda a co se mi líbí. Je to určitě i místo vhodné na práci, takže pokud si třeba u kávy a něčeho dobrého chcete vyřídit emaily nebo napsat článek, udělat něco do školy, prostě cokoliv, bude se Vám tam pracovat jedna báseň. Nesmím zapomenout zmínit ani to, že vhodné místo to je určitě i na pracovní schůzku, nebo jakoukoliv jinou schůzku.

A co kavárna nabízí?

Ohledně kávy, nebudu Vám lhát, LAHODA! Výběr byl pestrý! Zvolila jsem jejich lotuccino, na které jsem si brousila zuby od té doby, co ho zveřejnili na jejich instagramu. Takže volba byla jasná. VÝBORNÉ! Neměla jsem slov, v tu chvíli jsem si říkala, že jsem dlouho neměla nic tak dobrého. Ale zároveň asi ani nic tak sladkého 😀 proto upozorňuji, že já sama bych k tomu třeba zákusek už nezvládla. Ale každý to máme jinak, já jsem rychle full. 😀

Nikča si dala i ledový čajík, který jsem zkusila, ale až tak moc si nevybavuji, jaký jsme to měly. Co vím ale jistě je to, že byl dobrý! A to je pro mě hlavní. Jediné, co jsme s Niki nakonec uznaly bylo to, že na tu zimu, to bylo až moc ledové „sousto“. (Byl konec ledna, tak asi proto 😀 ) Mimo to si můžete dát i nějaký dobrý drink.

Obsluha byla milá, v momentě kdy jsme přišly, za námi slečna přiběhla. Měla zájem a několikrát se ptala, zda je vše v pořádku a jestli si ještě něco dáme.

Jo a krom kávy a jídla si tady můžete dát i vodní dýmku! Bych málem zapomněla! 😀

Pro mne trochu změny.

Co si budeme, já si kavárnu oblíbila. Ne že bych to chtěla psát u všech, ale tohle byla taková trochu změna. Často jsem „u nás“ v Ostravě chodila pořád dokola do těch stejných kaváren a restaurací. Málo jsme šli někam, kde bych to vyloženě neznala. Tohle pro mne byla NOVINKA a příjemná změna.

Za mě tedy určitě místo, kde bude Váš čas u kávy a třeba i nějaké dobroty, příjemně strávený. Cenově bych kavárnu přirovnala k takové té klasice, která v Ostravě je. Já do této kavárny určitě zase ráda zavítám, a to hned až se otevřou a budu v ní moci posedět.

Kavárna už je i na profilu na instagramu k tomuto projektu @kavolaska a já už se těším, že se tam v ní třeba s někým z Vás potkám.

Budu moc ráda, když mi dáte vědět, zda kavárnu znáte. Jestli jste ji již navštívili nebo se teprve chystáte? Líbí se Vám kavárna?
Děkuji za přečtení, ať Vám chutná.
P

Příspěvek vytvořen 73

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek