Kavárna P.S: Café, Opava

Další místo, které bych Vám ráda ukázala je kavárna v provance stylu. Kavárna se nachází v Opavě a já na ni přišla díky známé, která v Opavě studovala. Byla jsem v ní sice pouze jednou, ale káva mi moc chutnala.

Chtěla jsem hned ze začátku udělat trochu rozdíl a nedát rovnou tři kavárny z Ostravy. Takže jsem se rozhodla, že jedna Opavská kavárna, je to pravé ořechové, co Vám tady nasdílím. Brzy třeba článek o této kavárně rozšířím, přidám další své fotky a sepíšu více. Myslím si, že to můžete očekávat v momentě, kdy se zlepší situace ohledně covidu a já se vyrazím zase válet do kaváren. Ale jdeme na to.

Kavárna P.S: Café

Kavárna nabízí výbornou italskou kávu značky Reserva. V nabídce najdete také limonády, dorty, zákusky, chlebíčky. Na výběr je opravdu z širokého sortimentu, na který se neskutečně těším, až bude možnost v kavárně posedět. Krom kávy, která chutná, zde můžete zakoupit také drobné dekorace.

Vyjma posezení uvnitř kavárny se dá posedět i na venkovní zahrádce, to je samo sebou možné spíše v ty teplejší dny.

Kde kavárna sídlí?

Kavárnu najdete v Opavě na ulici Ratibořská 1583/33, hned za mostem.
Webové stránky kavárna nemá, ale najdete je třeba na facebooku nebo na instagraramu.

Má návštěva kavárny nebyla zdaleka taková, v jakou bych doufala. Bohužel v den, kdy jsme byly na „výletě“ v Opavě byly opět uzavřené všechny kavárny a dalo se vše vzít jen z výdejního okénka. ALE alespoň, že takto to možné bylo.

Kačka, se kterou jsem tam jela, si dala karamelovou horkou čokoládu a chválila si ji. Sama není úplně „kávičkový“ člověk, ale kdo by si nedal horkou čokoládu, že jo? Já jsem zvolila latté s perníčkovou příchutí (a šlehačkou). Samozřejmě jsem si vybrala tu největší možnou velikost.
Káva byla zase úplně jiná než ty, které jsem zatím vyzkoušela. Když to vztáhnu přímo na perníkové latté, tak bych musela přehodnotit svůj žebříček a mezi ty, které mi kde chutnaly zatím nejvíce, musím zařadit právě to z P.S: Café.

Co se týče ceny, myslím si, že ta je zde u kávy naprosto skvělá. Já jsem teda sama za sebe člověk, který za kávu rád utrácí. Nebo spíše je to jediná věc, za kterou utrácím a jsem ochotná ty peníze dát. Ale co si budeme, když je nižší cena, tak jsem jedině ráda.

Instagram

Závěrem

Jedna z mála kaváren, které jsem přímo v Opavě navštívila. Ale doufám, že to se změní a brzy jich navštívím více. Také doufám, že se brzy podívám znovu do této kavárny a jak už jsem psala výše, že v ní i posedím a přinesu Vám pak více mých vlastních fotek. Pokud sami nějaké máte a chcete abych je zde sdílela a uvedla Vás jako autora, určitě mi dejte vědět. Budu moc ráda, když se budete podílet na tomto mém projektu, který je prozatím v plenkách, ale brzy se rozšíří.

Budu moc ráda, když mi dáte vědět, zda kavárnu znáte. Jestli jste ji již navštívili nebo se teprve chystáte? Líbí se Vám kavárna?
Děkuji za přečtení, ať Vám chutná.
P

Příspěvek vytvořen 73

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek