Jeden tip pro studenty!

Na mém blogu vyšly již 3 články, tento čtvrtý poprvé vychází v jiný den, než mé články vždy vyjdou na světlo blogu. Je to z toho důvodu, že se blíží čas, kdy mnoho z nás čekají přijímačky na střední nebo maturita. Vysokoškoláky zkoušky, absolutoria, státnice a podobně. Proto bych Vám ráda doporučila jednu stránku, která se zaměřuje na tuto cílovku.

Jedná se o EDUFIX, odkaz na web – https://www.edufix.cz/, kde najdete online kurzy, které Vám pomůžou s přípravou na přijímací zkoušky na SŠ nebo na maturitu. Je tam také nabídka pro vysokoškoláky.

Já sama jsem přišla na tuhle stránku nedávno a následně se mi naskyztla možnost pro Vás v rámci spolupráce napsat i tento příspěvek. Stránku bych s Vámi chtěla sdílet ale i bez toho. Přijde mi totiž celý tenhle koncept pro studenty naprosto skvělý, a určitě stojí za to, aby se dostal do podvědomí více lidí. Takže je moc ráda podpořím v tom co dělají a věřím, že by někomu z Vás mohla být nápomocna při studiu. Já sama bych byla za takový tip moc ráda, jenže v době kdy jsem se „připravovala“ na přijímačky právě já, jsem o žádné takové stránce neměla tucha. Připravovala je v uvozovkách, protože má příprava na přijímačky byla takřka nulová nebudu Vám kecat. 😀 Ale dala jsem je, to je hlavní!

Vše je velmi jednoduché a první kurz je zdarma. Stačí se na stránce registrovat, přijde Vám potvrzovací email, který potvrdíte a to je vše. Můžete si najít to, co nejvíce potřebujete a vstoupit do kurzu.

Máte na výběr z přijímaček na nečisto, kde můžete kouknout na češtinu a matiku. Pro maturanty je pak na výběr z češtiny, matiky, angličtiny a němčiny. Vysokoškoláci některých škol tam najdou také svou záložku. Obrátit se na lektory ale může úplně kdokoliv a myslím si, že pokud by se někdo chtěl vzdělávat nebo si zopakovat či se v určitých předmětech zlepšit, může kurzy vyzkoušet také. Nemusí se jednat jen o studenty.

V kurzech najdete minitesty, pdf, vzorové testy, ale hlavně videa, která tam zůstávají a tak se můžete kdykoliv k látce vrátit a připomenout si ji nebo lépe pochopit.

Myslím si, že to ve zkratce stačí k představení EDUFIXu.
Budu ráda, když mi dáte vědět zda stránky znáte, zda jste je již vyzkoušeli nebo jestli Vám pomohli.



Děkuji za přečtení článku!
Mějte se krásně,
P.

Příspěvek vytvořen 73

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek