Jeden tip pro páry.

Jeden tip pro páry aneb oživení vztahu zaručeno. 😀
Před nějakou dobou jsem navázala spolupráci s firmou Mementerra, která má hned několik skvělých knih hodících se do života snad každého z nás. Já si vybrala knihu Our love challenges, která je určena pro páry. Moc se mi líbí jejich koncept a rozhodla jsem se ho s Vámi sdílet a podpořit tak v této těžké době další českou firmu.

Přiblížím Vám trochu firmu Memeterra a pak Vám řeknu něco taky přímo o knížce, kterou již mám doma a s přítelem se těšíme až ji vyzkoušíme. Zatím jsme si stihli nadepsat jen jména. (Teda ja jsem to stihla, abych byla přesnější.) 😀

Tým firmy Mementera tvoří originální vzpomínkové knihy, které jsou plné nejen důležitých, ale také vtipných a skvělých věcí. Vše začalo právě knihou Our love challanges. Vznikla se záměrem aby byla jak vzpomínkovým deníkem tak plná výzev a aktivit pro zamilované páry.

Recenze knihy Our love challanges posunuly tvorbu kupředu a vznikla kniha pro nejlepší kamarádky s názvem Best friends forever.

Jako další vyšly na světlo světa Deník mé kočky a Deník mého psa. Asi Vám tyto deníky nemusím nijak blíže představovat.

Následovala kniha Mé první roky, do kterých si maminky mohou zaznamenávat první roky svého dítka už od malička.

Ze zvířecích knížek je prozatím tou poslední Deník mého koně. Pobavila mně skvělá poznámka na stránkách Mementerry, že deník mého pavouka a podobně neplánují 😀 .. takže pokud máte jako mazlíčka třeba kobylku, bohužel zatím máte smůlu, ale nebojte, co není může být! 😀Dalším oblíbencem je určitě Svatebník, který je cílen na budoucí novomanžele, aby si zaznamenávali veškeré věci co se týče příprav svatby, rozluček se svobodou a samotné svatby.

Skvělá volba pro ty, kteří rádi cestují, pak určitě je Cestovatelský deník, který nás má podpořit v zažívání nových dobrodružství.

Nejčerstvější pak jsou doplňky ke všem těmto deníkům. Najdete tam například mikrofixy, razítka, cestovatelskou stírací mapu, různé samolepky, dárkové krabice a spoustu dalšího.
Odkaz přidávám zde – https://www.mementerra.cz/doplnky/

Ke každé z knih, které jsou k prodeji, najdete na stránkách Mementerry popis a zároveň také pár ukázek z knihy, které Vám ji přiblíží více.
Ale abych toho zase nepsala až přespříliš, vrhneme se na představení knihy, kterou mám doma právě já a mám tak možnost Vám o ní něco říct.

Our Love Challenges je v podstatě kombinace alba, jelikož zde můžete, no a taky musíte, vkládat fotografie a zároveň deníku. Kniha je plná aktivit a výzev, které se svým přítelem či se svou přítelkyní plníte. Já se se svým Míšou určitě chystám vyzkoušet a doufám, že se u toho řádně zasmějeme a budeme tak mít třebas další vtipnou historku, kterou v budoucnu budeme moci vyprávět našim dětem a pak i vnukům.

8 částí knihy a celkem 176 stran, které postupně zaplňujete vzkazy, psaním, fotkami ale také třeba usušenými rostlinkami, které máte za úkol společně vypěstovat.


https://www.mementerra.cz/our-love-challenges/

I přes to, že se jedná o spolupráci, jsem moc ráda, že mám příležitost mít doma něco, co nás s přítelem zabaví a zároveň Vám tím můžu představit skvělý koncept. Myslím si, že pokud někdo knížky na styl deníků od této firmy nezná, tak mu může nejen můj článek zde, ale také mé příspěvky na instagramu pomoci třeba při výběru dárku nebo jen pro zabavení sebe a partnera při volných chvílích, kdy se Vám nechce nic vymýšlet. No tak si jen nalistujete stránku a šup, jde se plnit další challange.

Já sama se nemůžu dočkat až se nám kniha bude postupem času plnit a plnit. Taky se moc těším na to, až si v ní za několik let budeme listovat, projíždět jednotlivé stránky a vzpomínat. Jelikož já jsem člověk, který svůj vztah zbožňuje a vše co je s ním spojené je pro mně důležité, nešlo se do této spolupráce nezapojit. Věřím totiž, že nás to nejen zabaví, ale že to náš vztah také utuží a posune zase o něco kupředu.

Tak teď už Vám jen popřeji krásný zbytek dne, hezký večer či kteroukoliv část dne, ve kterou tento článek čtete. Užívejte si každou další minutu ať už sami, s kamarády, rodinou nebo se svým partnerem.

Pokud by měl někdo jakýkoliv dotaz na knihu Our Love Challanges či cokoliv týkající se mého článku, ať už Vaše zkušenosti a recenze s ní, ráda Vám odpovím a poslechnu si Vaše historky či vzpomínky na plnění úkolů.

Přidávám Vám pod článek ještě další fotky a už Vám jen přeji ať se máte krásně.
Budu se těšit u dalšího článku,
Vaše P.

Příspěvek vytvořen 73

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek