Duben v kostce

Tak a už je to zase měsíc.. nechápu, jak ten čas utíká. Každopádně je to tak, takže jsem tady s dalším shrnutím měsíce, no dalším, teprve druhým.
Ono se toho v dubnu zase tak moc nedělo, nebo teda děla se jen škola. Mám totiž pocit, že za duben jsme měli nejvíce online přednášek během celého letního semestru. Takže jsem dost času strávila ať už u samotných přednášek nebo pomalu vypracovávání seminárek a podkladů k zápočtům a zkouškám.

Každopádně i tak Vám trošku shrnu, jak můj duben vypadal a nahážu Vám tady hlavně fotky. Pár z Vás mi psalo, že se těšíte na články, že je čtete, baví Vás to ale nejvíce se těšíte na fotky, se kterými přijdu. Což mě neskutečně těší, co Vám budu povídat. Každá pochvala čehokoliv, mě vždy zahřeje na srdíčku.

Duben plný školy

Když už jsem jí zmínila, tak jí rovnou začnu. Jak už jsem zmiňovala, tak to bylo převážně o online přednáškách, vypracovávání podkladů a psaní seminárek. Nic z čeho bych se hroutila, ale ta motivace mi nějak chybí. Takže to jde logicky hůře. Ale zase to beru tak, že toho naštěstí není tolik, abych se z toho po…ehm 😀 nebudu sprostá. Každopádně mi škola v dubnu zabrala asi zatím nejvíce času, co se týče letního semestru.

Poznámka – fotky berte s rezervou, jsou to screeny z videí a boomerangů, které jsem dávala na instagram.

Myslím si, že ke škole toho asi ani víc říkat nemusím.. čeká mě teď dost ukončování ala testy, zkoušky, ještě nějaká ta seminárka no a pak to nejdůležitější, že jo. Pustit se do bakalářky, mám ji „načatou“ ale to jen proto, že jsme v rámci ročníkové práce měli napsat v podstatě „kousek ala kus“ bakalářky. Mohli jsme i jiné téma, ale asi bych byla blbá nevyužít to a nemít díky tomu už část napsanou. Takže mě pak čeká pouze nějaké doladění a upravení tohoto a pak dopsání zbytku. Ale dost o škole.. 😀

Co cvičení v dubnu?

Raději jsem se o tom asi neměla zmiňovat, ale nic moc.. s tím jaké jsem teď měla období s náladovostí, chvílema jsem vážně měla problém se vším a každý den byl pro mě jen o tom ho nějak přežít. No a taky to počasí..to mi nepřidávalo. Bylo toho na mě nějak moc, neměla jsem na nic náladu a popravdě ani na to cvičení, takže jsem si dala chvíli pauzu, ale už se k tomu budu zase vracet. Nebo ne vracet, ale zase si chci sem tam zacvičit, už mi to i chybí. Každopádně bylo aspoň pár výletů a procházek když už ne cvičení. Tak Vám rovnou písnu něoc k tomu.

Výlety a procházky

To prostě nesmí nikdy chybět. Každý měsíc chci alespoň párkrát (pokud to počasí dovolí) někam vypadnout. Ať už se projít u nás po okolí nebo prostě někam zajet. My jsme se s Miškou vydali jeden den v dubnu na výlet do naší oblíbené kavárny (do Ráje na zemi) a zajeli si na naše nejoblíbenější chai latte. Byli jsme se projít klasicky i u nás po okolí, s taťkou a babi jsme pak jeden den vyrazili na takovou menší tůru a taky jsem se byla po Ostravě projít s Lucinkou, kterou jsem ještě loni trénovala na sólo. 🙂 U většiny procházek mimo naše městečko jsem se někde stavila pro kávu, abych podpořila naše milované kavárny a zároveň abych si dopřála po delší době zase nějakou tu dobrou kávu. A abych nepila pořád jen ty, co mám doma.

Moje – Moje

Nebudu Vám kecat..nejvíce jsem se z kraje dubna zapotila na jedné věci. Kdo čtete, tak jste si určitě všimli, že vyšel na světlo internetu a sociálních sítí, můj projekt KÁVOLÁSKA. Je to něco nad čím jsem seděla X desítek, ne-li více, hodin a fakt jsem si na tom dala záležet. Tak moc moc doufám, že se Vám to líbí a že to třeba k něčemu bude. Když ne, tak aspoň pro mě. 😀 Každopádně konec března a začátek dubna byl nejvíce zaměřený na tohle. Věnovala jsem tomu spoustu svého času a jsem ráda, že když jsem to zveřejnila vše vyšlo jak mělo. Ne-li ještě lépe.

Krom toho jsem se ale také věnovala blogu a podcastu. No a protože vy už určitě víte, že to bylo ke konci dubna přesně rok od založení a zveřejnění blogu, tak asi nemusím ani říkat jak moc byl pro mě v tomto ten duben důležitý. Já vím, že to někomu může přijít absurdní nebo trapné, ale pro mě to je vážně hodně. Dávám do toho spoustu a hlavně svoje srdíčko. Taky mě to moc baví a je to směr, kterým jsem se dala. Takže tak, proto je to pro mě něco více než jen psaní článků na blog, focení fotek a kecání do mikrofonu. Za tím vším toho je mnohem více.

Vlastně vyšel taky úplně první rozhovor na mém podcastu, takže pro mě byl duben plný novinek, jak to tak teď vidím. 😀

blog, podcast, instagtram

Navážu na předešlý odstavec.. Takže i v dubnu jsem si dělala různé zjišťování a průzkumy po internetu. Sepisovala si obsah podcastů, psala články, dokonce pro Vás nahrála první video k podcastu, které vyšlo v rámci představení projektu Kávoláska. Takže tolik k tomu, že jsem zase šla a zkusila něco nového.

No a taky jsem připravovala podklady a fotky/texty ke spolupráci s firmou Dastax.cz, chystali jsme pro Vás společně soutěž a slevový kód. Taky jsem jednala ohledně spolupráce s Poster Store, ono i toto vše zabere spoustu času. Plánuji pro Vás nejednu věc a chystáme (nechci ještě úplně prokecnout co), ale věřím, že se máte na co těšit.

Můj oblíbenec – Cosmopolitan.

No a přišel mi balíček od Cosmopolitanu. Pokud si někdo pamatujete, tak jsem loni byla jejich ambassadorkou v akci COSMOBA 2020 no a letos mne oslovili znovu a já nabídku přijala. Takže se můžete těšit na článek, kde Vám o tom povím více a představím Vám produkty, které se ucházejí o Vaše (naše) hlasy! Ale o tom v samostatném článku.

PS. Články na toto píšu sama od sebe, není to žádná podmínka Cosmopolitanu. Jsou pouze rádi za to, když ambassadorky sdílí věci ohledně hlasování na svém instagramu. Takže to je primární. Já si jen myslím, že je super Vám o tom napsat více a rovnou Vám naházet tipy na nějakou tu kosmetiku. Protože tam nikdy nejsou špatné produkty. Vždy to stojí za to.

Duben a konečně FOCENÍ!

No a konečně Vám můžu říct, jak velikou radost jsem měla, když jsem dostala možnost nafotit si něco v podstatě nového. Fotila jsem totiž šerpování na jedné zdravce u nás v Ostravě. Konečně jsem se zase dostala k něčemu „většímu,“ což mi už chybělo. Já prostě nejraději fotím tyhle věci, jako jsou svatby, akce nebo soutěže. Je tam toho totiž mnohem více na focení. Neříkám, že portrétní nebo jiné mě nebaví, to taky zbožňuji, ale chápete. Ta rozmanitost a hlavně momenty. Upřímnost a autenticita. To je nejvíce.

Jo a k focení chci ještě říct, že do (v podstatě) konce května mám akci na „jarní focení“ ať už focení LÁSKY, RODINY proste veškerého focení v exteriéru. Navíc mám ještě slevu pro studenty, takže za mě nabídka, která se neodmítá 😀 Samozřejmě vtipkuju, ale myslím si, že to stojí za to. Já si zase zafotím a pohraju s úpravou a vy dostanete za hodinu focení 15 upravených fotek. 🙂 Tak se mi klidně ozvěte, ještě tam mám volné termínky. Klidně si i napište o více informací, já Vám všechno ráda povykládám.

Blížíme se ke konci, takže duben a KÁVA? Byla taky!

Věcí, které jsem dělala pár je, takže bych Vám toho tady mohla ještě pár popsat, ale zase nechci, abyste měli příliš unavené oči ze čtení. Tak to zkrátím a už Vám tady hodím jen nějaké mé kávičky, které samozřejmě nesmí chybět. To bych nebyla já.

Navštívila jsem v dubnu Costu, Starbucks, Ráj na Zemi, kavárnu U černého stromu, Lucys piano cafe & jazz nebo třeba taťkův a můj kávovar! 😀 Prostě spoustu míst, o které Vás neochudím, protože brzy vyjde další tip na kavárnu v rámci kávolásky. Takže přesně proto Vám tady nebudu více rozepisovat.

No a tentokrát nebudu dělat to-do list ani wish list, jelikož by byl dost podobný tomu minulému. Teď mě čeká hlavně škola, takže nejpodstatnější je, zvládnout právě školu. Zbytek už je ve hvězdách! 😀 Já už Vám závěrem chci jako vždy moc poděkovat za přečtení článku, popřípadě za Vaší zpětnou vazbu a budu se těšit zase u dalšího článku, který na mém blogu vyjde. PS. Zítra (pondělí 3.5.2021) se na mapě kávolásky objeví další kavárna. 🧡

Mějte se krásně, Vaše P

Příspěvek vytvořen 73

4 komentáře u „Duben v kostce

  1. Naprosto úžasný článek a miluju tvoje focení! Moc se mi líbí, jaký jsi vlastně měla produktivní duben a že jsi zvládla spoustu výzev, školu a projekt! Klobouk dolů <3

  2. Moc krásný článek Péťo. Musím se přiznat, že jsem na Tvůj blog zamířila dnes poprvé, zatím jsem tě sledovala jen na Tvém instagramu. Moc se mi líbí styl Tvého psaní. Musím přiznat, že se teď trošku stydím, když vidím, jak produktivní duben jsi měla. To já na tom takhle dobře nejsem. Těším se na Tvé další články. Podívejte se na můj blog

    1. Děkuji Terezko! No on sice byl produktivní, ale mi tak moc nepřipadal vzhledem k tomu, jak některé měsíce bývají napráskané každý den. 😀 Ale vážně ještě jednou děkuji za milá slůvka! Vážím si toho!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek