Dekorace do bytu

Hlásím se s dalším INSPO článkem, co se týče bytu a dekorací. Protože dekorace a veškerá výzdoba = láska. Tak se vrhneme na pokračování s tím, že dneska se zaměřím na dekorace ve stylu plakátů, rámečků a všemožných obrazů. Prostě a jednoduše na to, co patří na stěnu (nebo ke stěně).🧡

Všechny plakáty, které mi aktuálně doma visí a zdobí byt, mám ze SKANDI e-shopu Poster Store. Já sama jsem blázen do dekorací, a to ať už jde o nádherné plakáty nebo o svíčky, dekorace ze dřeva.. prostě všechno, co byt vyzdobí. Což asi víte, pokud mě sledujete na instagramu nebo blogu. Takže si asi dokážete představit, jakou radost jsem měla, když mě oslovila Sabi z Poster Store s nabídkou spolupráce. No a jestli Vám můžu něco doporučit hned na začátek, tak to je sekce plakátů přírody na jejich stránkách. Ty jsem si zamilovala hned.

SPOILER! Na konci článku Vás čeká i malé „překvapení“ 😀

Pár plakátů a byt je hned mnohem krásnější!

Poster Store

Než se vrhnu na haldu informací ohledně dekorací a toho, jak všelijak si můžete „vyzdobit“ své doupě, tak bych Vám chtěla alespoň trochu přiblížit právě Poster Store. Sama jsem na ně narazila chvíli před tím než jsme navázali spolupráci. Na jejich e-shopu najdete spousty plakátů, od citátů přes přírodu po abstrakce. Výběr je pestrý a k tomu navíc každé úterý vychází nová kolekce. Takže přibývají neustále nové vzory plakátů.

Vše se tiskne ve Švédsku a používané dřevo je z lesů, které splňují určité standardy. Snaží se o to, aby byl co nejvíce minimalizovaný dopad a výroba je tudíž šetrná k životnímu prostředí. Já sice nejsem vyloženě takový ten extrémně zapálený člověk, který neřeší nic jiného. Na druhou stranu se ale alespoň v některých věcech snažím tu naší přírodu „šetřit“ a dokážu ocenit, když na to někdo myslí. Takže za mě další plusové bodíky pro Poster Store.

Plakáty jako dekorace

I přes to, že mám doma spoustu dekorací, tak plakáty a obrazy, u mě celkem chybí. Teď už bych měla použít spíše minulý tvar, takže chyběly. Měla jsem doma do teďka vystavené pouze rámečky, do kterých jsem dala fotky s přítelem, s rodinou nebo takové, které mám ráda. Kolikrát jsem se dívala po internetu, že bych si něco takového pořídila, ale s tím jak jsem nerozhodná, jsem si nedokázala nikdy vybrat z toho velikého množství. Takže jsem to vždycky nakonec odložila, že to dodělám a vyberu si později. No a asi si dokážete představit, jak to dopadlo. 😀

Nikdy jsem nic neobjednala a vždy si jen říkala musím musím.. Teď už jsem se ale rozhoupala a dokázala si vybrat, takže to dopadlo dobře a já mám své první rámy s obrázky doma!

Na instagramu mám spoustu lidí, kteří jsou stejní závisláci na dekorace jako já! Nevím ale kolik z Vás, co třeba jen sledujete můj blog a čtete mé články, jste na tom stejně jako já 😀 Doufám, že tady někdo semnou sdílí stejnou vášeň pro tyhle věci. Já podle mě už za chvíli nebudu mít všechny ty dekorace kam dávat, ale co si budeme..tohohle není nikdy dost! 😀

Inspirace

Já sama za sebe čerpám spoustu inspirace na dekorace na pinterestu nebo na instagramu. Taky tam jsem poprvé narazila na plakáty od Poster Store, které se mi vážně líbí. Vybíraly se mi jedna báseň. O to lépe, ale taky díky tomu, že na jejich webu najdete záložku s názvem zeď inspirace. Když ji otevřete, najdete tam spoustu tipů, jaké plakáty si můžete vybrat. Ať už podle barev nebo toho, co se k sobě prostě hodí, podle stylu.

Krom toho, ale taky posty z instagramu od těch, kteří sdíleli svou „zeď“ s obrazy. Je to vždy skvělá inspirace a já sama se moc ráda nechám inspirovat druhými. Nebudu Vám kecat, občas u projíždění takových fotek strávím i dvě hodiny. Teda když se „zapomenu“ a prostě jedu a koukám. Obdivuju a líbí se mi, jak někteří dokáží vykouzlit tak boží věci. Jak umí vše poskládat vedle sebe, že se Vám až vykulí oči. Jak jim sedí všechno do nejmenšího puntíku. No a takhle jsem dopadla i při vybírání plakátů. Projížděla jsem jejich inspirace dokud jsem nedojela na konec. A málo tam toho teda není Vám povím! 😀

Dekorace a tvořivost

Já jsem celkem tvořivý člověk a nedá mi spát, když se i něco nelíbí nebo bych to chtěla jinak. Asi i proto neustále stěhuju věci a předělávám pokoj a tak podobně. 😀 Takže Vám na sebe prásknu i to, že když mi dorazil balíček s rámy a plakáty domů, tak jsem to neustále předělávala a vymýšlela co a jak a kde. No nakonec vše našlo své „provizorní“ místo a až ukecám svého Míšu, tak navrtáme/zatlučeme a pověsíme pak vše tak, jak plánuji.

Popravdě bych se nedivila, kdybych si to do té doby nějak rozmyslela a změnila to, kde co chci mít. No prozatím mám v hlavě tento nápad na poskládání:

Všechny plakáty, které vidíte na téhle koláži poskládané vedle sebe, jsou ty které mám doma. Ty, které jsem si nakonec vybrala a všechny se mi moc líbí. Kvalita je vážně skvělá. Vše přišlo zabalené naprosto precizně a tak, že nebyla šance aby se něco při cestě poškrábalo nebo poničilo. Vím, stát se může cokoliv, ale chci moc pochválit to, jak vše přišlo zabaleno. Rámy jsou kvalitně udělané.

Rámečky

Můžete si vybrat i z krásných rámečků. Ať už podle barvy – zlaté, černé, bílé, měděné, stříbrné.. Taky podle materiálu – dřevěné, dubové, kovové.. Najdete tam i pasparty nebo poster hangery. Takže si polámete hlavu i nad tímto 😀 Ale ne, já věřím, že nejste tak nerozhodní jako jsem já!

Ať už rámy nebo obrazy, vše je moderní a myslím že ani cena není extra vysoká. Samozřejmě chápu, že pro někoho to může být vyšší, někdo to bude brát jako normální cenu a někdo řekne ty jo super, tohle je levné. Každý to vnímáme jinak a máme jiné finanční rozmezí a finanční situaci. Chtěla jsem tím jen naznačit, že to co je pro mě cenově přijatelné, nemusí být takové pro druhé. Tak já jen ať se mi tady třeba nesesype lavina hejtů 😀 To bych nerada!

Miluji dekorace

Mohla bych toho napsat spoustu, protože inspirace, dekorace a všechny tyto „zbytečnosti“ jak říká moje famílie, já prostě miluju. Mohla bych o tom povídat vážně do aleluja. To nejdůležitější jsem Vám ale řekla. Se Sabi z Poster Store jsme byly původně domluvené na spolupráci v rámci instagramu, ale já nabídla i svůj blog a sepsání článku. Ještě aby ne, když mě to baví a navíc jsem měla v plánu napsat takové pokračování. Takže mi to vlastně úplně hrálo do noty.

Snad se Vám článek líbil. A nezapomeňte mi zase dát vědět, co vy a plakáty, dekorace a všechny tyto věci.
Milujete a nemáte je už kam dávat? Nemusíte, ale i tak pár máte?
Budu ráda, když mě inspirujete i vy. Klidně mi dejte vědět, jaký styl se Vám líbí.
Já ten skandinávský naprosto zbožňuju, takže mít tyhle věci ze Švédska, to je pro mě jako sen.

Dejte mi vědět do komentářů, na instagram prostě kdekoliv. Vy, co tady nejste poprvé, už víte jak to chodí! 🙂

Určitě Vám Poster Store, můžu na zakoupení plakátů i rámů, jen a jen doporučit. Objednání super, stránky přehledné, kvalita odpovídá ceně, zabalení precizní a doručení naprosto v pořádku. Došlo mi to o něco později, protože mi byla zásilka odeslaná těsně před svátky. No jo, klasika, zase mi něco „vyšlo,“ já mám totiž talent na to něco objednat těsně před Velikonoci. Mám pocit , že to je snad každoroční tradice už! 😀 Ale i vzhledem k tomu, že mi doručovala zásilku pošta, tak to bylo dobrý. Bála jsem se, že to bude trvat déle. Každopádně to je ale věc, kterou firma neovlivní. Jen jsem si na to vzpomněla, tak jsem Vás chtěla pobavit mým „štěstím“ v těchto záležitostech. Tak snad jsem Vás pobavila. 😀

!! Sleva !!

No a nesmím zapomenout, že Vám můžu zase jednou něčím můžu udělat radost.
Díky naší spolupráci pro Vás mám kód na 35% slevu. Ta se nevztahuje pouze na kolekci umělců, cca 50 plakátů. Takže o nic nepříjdete.

Stačí, když na konci objednávky zadáte kód – PETH35 – a budete mít 35% slevu.
Sleva je platná měsíc, takže ode dneška do 26.5.2021.

Já Vám moc děkuji za přečtení článku. Doufám, že nebyl moc zdlouhavý a že jsem Vám třeba dala dobrý tip a dobrou recenzi.
Pokud si objednáte, tak mi pošlete, co jste koupili ať se nechám inspirovat.
Tohle mě totiž vždycky baví a ráda sleduju, co si vybrali druzí.
Budu se na Vás těšit zase u dalšího článku,
Vaše P.

Minulý týden vyšel dlouho slibovaný recept na domácí chai latte, tak nezapomeňte vyzkoušet! No a taky koukněte na soutěž, která na mém blogu probíhá k ročnímu výročí blogu 🧡

Příspěvek vytvořen 73

5 komentářů u „Dekorace do bytu

  1. Miluju! A naprosto se mi líbí nápad s poskládáním plakátů. Moje perfekcionistické já skáče nadšením. Nejspíš bych si také mohla nějaké pořídit!

    1. Děkuju, taky mi to trvalo, než jsem to dala do kupy! Byl to celkem boj 😀 ale vidím, že jsme na tom docela podobně, obě perfekcionistky 😀 Určitě pořiď stojí to za to, můžeš využít můj kód (už jsem ho doplnila do článku, byl trochu problém..ztratil se nám email s kódem, ale už jsme to vykomunikovali).

  2. Je neuvěřitelné jak pár obrázků/plakátů dokáže ten interiér ihned změnit nebo ho obohatit 🤗. Na stránkách mají opravdu krásný a velký výběr a i plno inspirace, jak třeba plakáty poskládat, což je skvělé např. pro ty, kteří by nevěděli jaké se třeba k sobě hodí atd. Též miluji dekorace ❤ a vždy mám radost, když si nějakou další domu přinesu, jen přítel z toho vždy není dvakrát nadšený 😅 (ale tak známe to, chlapi 😄). Doma zatím žádný plakáty nemáme, zdi nám zdobí vyvolané a zarámované fotografie, ať už rodinné, s přítelem nebo třeba fotky pejska 😊.

    1. Přesně tak, lépe bych to neřekla. AHA!! Tohle by měl číst můj Míša, aby viděl, že není sám kdo převrací oči, když dotáhnu domů další „čičinoviny“ 😀 Také máme fotky primárně, ale dlouho jsem si chtěla něco takového pořídit. Fotky jsou pro mě nejvíce, asi i proto, že k nim mám osobní vztah. Ale na druhou stranu tyhle plakáty mají také něco do sebe. Ten interiér změní a je to jiné než jen s fotkami. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek