Blog slaví rok!

Psal se pátek 24.dubna 2020, když jsem oficiálně založila blog. Blog, který byl veřejný a řekla jsem si, že do toho jdu tentokrát už tak nějak naplno. Asi už jste slyšeli ten příběh, že jsem nejednou psala blog, který ale nebyl zveřejněný. Psala jsem ho tak nějak pro sebe a na neplacené verzi stránek wix. Pokud by Vás zajímalo více o tom, jak to vše vzniklo, stačí si poslechnout můj podcast. V nejnovější epizodě právě k tomuto dni o tom trošku povídám. A myslím si, že když byste si pustili některou z prvních epizod, určitě se o tom dozvíte. Povídala jsem o tom. PS. Na konci článku najdete slibovanou soutěž.

Oficiální zveřejnění blogu

Oficiálně jsem blog zveřejnila až 26.dubna 2020, protože jsem se na to chtěla tak trošku „připravit“ a přichystat se na to. Taky asi proto, že jsem chtěla aby na mém blogu vycházely nové články primárně v neděle. A 26.dubna byla neděle. Tuhle fotku s popiskem jsem v ten den zveřejnila na svém instagramu, abych dala „světu“ info o tom, do čeho jsem se pustila.

Psala jsem, že doufám, že mi to dá spoustu nových zkušeností a posune mě. (Ne jen k mému „snu“ ale celkově kupředu.) No, co si budeme povídat, myslím si, že jsem se posunula. Minimálně v tom, že já sama na sobě vnímám jakýsi posun kupředu. Zlepšení ve slovní zásobě, jsem více kreativní a pořád se snažím něco vymýšlet. Je toho opravdu spoustu a mám radost, že mi to dalo mnoho. Také zkušenosti, ale kom toho všeho jsem se naučila i věci, které by mě ani nenapadly, že se někdy naučím.

Blog – co mi dal a co mi vzal?

Blog a jeho plusy!

Blogování mi za ten rok dalo spoustu! Dalo mi to, jak už jsem psala výše, nové zkušenosti a posun kupředu. Díky tomu všemu se mnohem více rozvíjím, zlepšuji a pracuji na sobě v jiných směrech než jinak v každodenním životě. Nechci to moc rozvíjet, rozpovídala jsem se o tom více totiž v epizodě na toto téma, kterou Vám tady určitě přesdílím.

Ale krom toho, co jsem již napsala, jsem také poznala nové lidi. Dalo by se říct, že možná i kamarády? Protože musím říct, že spousta holek blogerek, jsou naprosto super slečny. Jsem ráda, že se s některými podporujeme a snažíme se užívat si náš společný zájem, kterým je psaní a sdílení věcí s našimi čtenáři. Já strašně ráda kouknu jednou za čas na nějaký blog a ráda holky podpořím nejen přečtením článku, ale také třeba zanecháním komentáře. Je super vidět, jak se holky posouvají a zlepšují. Někdy jsou ty články vážně wow až se nad tím pozastavím a říkám si, proč já vůbec píšu. Vždyť takhle smysluplné věci já dokupy vůbec nedám.. ale vážně, pokud to čte někdo, kdo píše blog. Holky klobouk dolů!

Našla bych spoustu plusů, taky spolupráce i to, že jsem se díky blogu začala více věnovat instagramu. Ale nechci tady úplně opakovat to, co říkám v podcastu, který si některý z Vás pouštějí a nechci abyste slyšeli a četli ty stejné věci. Takže pokud o tom chcete vědět více, no však vy víte. Pusťte si to.

Blog a jeho mínusy?

No tak nebudu Vám ani sobě lhát, je to žrout času. Samo se to totiž neudělá, sám se článek nenapíše. Nad tím, co bude člověk psát taky někdy stráví čas, jelikož ne vždy máte nápad hned v hlavě. Ale není to tak, že bych to brala jako vyložené mínus. Věnuji se tomu, protože mě to baví, takže to není tak, že bych si stěžovala. Spíše jen někdy to zabere více času než člověk čeká.

Sem tam to stojí nervy, když se Vám smaže celý článek nebo zjistíte, že se zveřejnil úplně špatně a musíte jej celý upravit nebo dokonce napsat znovu. Ale tak to se asi tak prostě stává. Já nevím, jestli tohle čte někdo, kdo se blogu věnuje.. Prosím řekněte mi, že se Vám to někomu stalo taky! 😀 Že nejsem sama.

Jak to s blogem plánuji dále?

Myslím si, že minimálně do té doby než odstátnicuji nebo co nějak ukončím studium, kterému se teď věnuji tak nějak na „full-time,“ tak že do té doby určitě psát chci. Chtěla bych s tím pokračovat asi i nadále, ale pokud na to nebude čas nebo už k tomu nebudu mít chuť ráda bych to zanechala.

Pokud bych blog přestala psát chtěla bych z něj udělat své webovky na fotografování a popřípadě nechat část „blog,“ kde by zůstaly všechny zveřejněné články a zároveň si myslím, že by tam sem tam nějaký nový „daily“ článek i tak vyšel. A k tomu chci i tak pokračovat v projektu kávoláska, pokud to bude možné. Beru to prostě jako mou součást a dokud to půjde chci se tomu věnovat, i kdyby jen občas. Takže nebojte, ale jen tak se mě nezbavíte! 😀

Epizoda podcastu – Co mi dal a vzal rok blogování.

Epizodu najdete také na spotify, apple podcastech, anchor a dalších platformách.

Co k tomu dodat..

Nebudu Vám lhát! Netušila jsem, jak moc veliké ohlasy bude blog mít. Že jej bude číst mnohem více lidí než jsem čekala. A už vůbec ne to, že mě podpoří tolik lidí. Z toho jsem popravdě trochu strach.. jak bude reagovat mé okolí a rodina. Všichni to vzali super a podpořili mě. Dokonce mě do toho někteří i tak trošku dokopávali. 😀 Ale ne, já jsem doufala, že se najde alespoň někdo, kdo číst bude a říkala jsem, že se tomu budu věnovat, i kdyby to měl číst pouze jeden člověk. Vlastně i kdybych to měla číst jen já, protože to je tak trochu i můj deníček. Není to jen o tom, že sdílím tipy a spoustu dalších věcí.

V neposlední řadě Vám chci říct ještě to, že jsem ráda, že Vás stále bavím. Že si blog neustále najde někdo nový. Víte co, narovinu, ono blogy už nejdou to, co bývaly. Teď frčí instagram, kde se vše šíří mnohem rychleji. Nebo podcasty, protože přecejen poslouchat a číst je rozdíl. U poslechu můžete dělat další věci, u čtení asi úklid nezvládnete. 😀 Mimo to ale chci zmínit a vyzdvihnout ještě to, že jste tak krásně a pozitivně reagovali ne zveřejnění projektu KÁVOLÁSKA. To pro mě znamená vážně moc a každé sdílení, každý ohlas.. to vše mi udělalo opravdu velikou radost! Děkuji..

Chci tím říct, že jsem moc vděčná za to, kolik z Vás reagovalo už na první zveřejnění blogu! Že jste mi psali a říkali, že je to super a že mi fandíte!
Chci Vám všem, kteří čtete (klidně jen občas) za to, že čtete! Za to, že mě podporujete!
A taky děkuji za sdílení, za to že si zkoušíte dělat některé recepty, prostě a jednoduše za vše!

Abych nezapomněla! Slibovaná soutěž!

Pokud mě sledujete na instagramu, tak už víte, že jsem se rozhodla spustit k této „události“ i soutěž. I přes to, že můj blog slaví své první výročí, tak já bych chtěla udělat radost Vám. Těm, kteří mne podporujete, sledujete a prostě mi pomáháte v mé tvorbě. Původně jsem chtěla udělat soutěž o focení, ale pak si říkám, tohle by chtělo spíše udělat u nějakého výročí od doby, kdy jsem začala fotit. A potom mi došlo, že jsem slíbila na svém foto instagramu soutěž, až profil dosáhne 1.000 sledujících. Tak jsem se rozhodla pro trochu jinou volbu.

Soutěže se můžete zapojit tady v komentářích na mém blogu. Původně jsem chtěla na instagramu, ale jak už jsem psala. VÝROČÍ MÁ BLOG, TAK TO NECHÁME ROVNOU TADY! Chtěla jsem soutěž udělat jen pro mé „věrňochy“ co mají odběr novinek, ale pak jsem si říkala, že se stejně zúčastní hlavně ti, co mě podporují a sledují. Tak jsem se rozhodla, že to vynechám. Ale budu moc ráda, když budete odebírat newslatter.

Podmínky soutěže.

No a jaké jsou podmínky? Vlastně skoro žádné, jediné co musíte udělat je zanechání jakéhokoliv komentáře, čímž Vás zařadím do soutěže. Můžete mi napsat Váš nejoblíbenější článek na mém blogu, co Vám tady chybí nebo naopak co se Vám na mém blogu líbí nebo klidně nelíbí. Můžete mi tady nechat nějaký vzkaz nebo prostě napsat jen smajlíky. Je to čistě na Vás, prostě cokoliv co máte na srdci. Ale nebudu kecat, budu moc ráda, za komentáře se zpětnou vazbou nebo čímkoliv, co mě může v další tvorbě posunout, povzbudit mě nebo pomoci mi.

Výherce vyhlásím za měsíc, tedy 24.května 2021 zde na blogu. Jo a vy vlastně ještě nevíte o co se soutěží! Soutěží se o „balíček mých presetů.“ Ještě nevím kolik přesně Vám jich přepošlu, každopádně nebojte přepošlu Vám určitě dva. No a vzhledem k tomu, že nejčastěji chcete soutěž o focení u mě, tak jsem se i přes to, co jsem psala rozhodla, že k presetům přihodím ještě jednu věc. Ne poukaz na focení, abych si neprotiřečila, ale? Budou to presety plus 50% sleva na hodinové focení.

Doufám, že Vám to udělá radost i tak a děkuji Vám za účast. Těším se na Vaše komentáře.🧡

Bez Vás by to nešlo, bez Vás by to nebylo ono!
Děkuji!
P

Příspěvek vytvořen 73

2 komentáře u „Blog slaví rok!

  1. Moc gratuluji! Je neskutečný, jak ten rok utekl, že? Já bych ti chtěla jen popřát, ať se ti daří i nadále, ať tvůj blog osloví více lidí! Neskutečně se mi líbí tvůj styl, fotky na mě působí útulně a jsou naprosto krásné. Moc se mi líbí i tvoje psaní. Je vidět, že do toho dáváš srdíčko. <3 Jsi pro mě inspirací. Já jsem začala s blogem také cca před rokem, ale stále bojuji s tím, co si ostatní myslí. Tudíž moc nedávám příspěvky na svůj Instagram o blogu apod… Doufám, že se to časem změní. No, prostě klobouk dolů úžasná slečno! <3

    1. Moc moc děkuji! Ani mi nepovídej, letí to jako blázen! Jsem moc ráda, že se ti líbí můj styl a psaní. Je pravda, že do toho dávám kus sebe, nechci ani v životě ani na sociálních sítích působit jako někdo, „kdo si hraje na to co není.“ Naprosto chápu, že bojuješ s tím, co si druzí myslí.. já s tím také do teď bojuju. Ale rozhodla jsem se hned se zveřejněním tohoto blogu, jít s tím ven i na instagramu. Každopádně ti držím palečky, protože já na tvůj blog taky koukám a ráda čtu tvé články! A moc děkuju za milá slova, zlepšila jsi mi den! <3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek