#6 All my life

Tak jsem tady s dalším článkem a dneska bych Vám ráda dala tip na film. Přesněji na film, který se mně osobně velmi líbil (čti probrečela jsem ho asi od půlky až do konce) a myslím si, že pro nás baby je to ideálka. Nevím, co na něj chlapi, ale možná že ti, kterým zamilované filmy nedělají problém, by si ho také zamilovali.

ALL MY LIFE

Jedná se o film, který je natočen podle skutečné události. Určitě to není úplně přesné, ale myslím si, že to udrželo „dějovou linii“ reálné situace, která se před pár lety stala. Myslím si, že případů jako je tento, se na světě najde více, možná mnoho. Je to vlastně dost smutný příběh, který je ale plný lásky a srandy.

 • jedná se o americký film
 • žánrově se řadí do romantického drama
 • je z roku 2020
 • má přibližně hodinu a půl
 • hlavní roli zde má mladá slečna Jennifer a mladý Sol (Solomon)
 • příběh se smutným koncem, který nakonec nevypadá až tak smutně, jelikož je to krásně uděláno

O ČEM JE ALL MY LIFE?

„Průměrně člověk v životě prožije 27 375 dní.. to je vše co máme, pokud máme štěstí.“ Věta, která zní na začátku i ke konci filmu.. věta, která mi uvízla v paměti úplně sama od sebe aniž bych musela horko-těžko vzpomínat, co se tam říkalo. Začíná to jako skvělý film plný vtipu, romantiky a člověk, který by se nedíval na trailer jako já, a ani si nepřečetl žánry filmu (což já jsem udělala), tak by ho nenapadlo, jak se tak nadějný začátek z komedie a romantiky změní na něco, co by asi někdo jen tak nečekal. Brečela jsem jak želva a to jsem trochu tušila, že následuje něco smutného..

Už z kraje filmu je zmíněno, že se jedná o film, natočený podle skutečné události. Samotná událost je něco, co mnoho z nás zná, neboť ví..že se v životě takovéto věci bohužel stávají. Rakovina je totiž něco, co dokáže pořádně zkomplikovat život.. ne-li hůře. Abych se ale dostala k tomu, o čem jsem chtěla napsat a přiblížit Vám trochu děj.

Tři kamarádky, které jdou slavit povýšení jedné z nich se ten den seznámí s klukama..už od začátku je Vám jasné, že ta blondýnka, jejíž jméno si ještě nepamatujete, protože Vám ani nedochází, jestli už vůbec bylo řečeno, bude mít románek s jedním z nich.. s tím, se kterým po sobě hned od začátku, co se usadily ke stolu pokukují a nemohou ze sebe spustit oči. Víte jak to je, pár randíček, postupně se dostanou ke společnému bydlení a jsme u žádosti o ruku, která byla fakt jak z filmu.. co si budeme.
Pár náznaku bolesti Sola a jedna noc, kdy se probudí s hroznou bolestí, až takovou, že skončí v nemocnici. Tam se zjistí, že má rakovinu jater a tím příběh pokračuje ve smutnějším duchu, ale stále plný lásky a sem tam i humoru. Jenn to nevzdává a je oporou pro Sola, co nejvíce to jde. I když už to chce vzdát. Svatbu samosebou odložili, ale jejich kamarádi jim ji chtěli natolik dopřát, že se rozhodli to zpaktovat bez nich. Kamarádi a maminka Jenn si sednou a zkusí vymyslet menší plán, pak to navrhnou zasnoubenému páru, který nakonec souhlasí. Udělají sbírku a různé akce, aby vybrali nějaké peníze a pomohli tak svatbu uskutečnit. No a nebudu Vám to dále prozrazovat, budete si muset zkouknout trailer nebo rovnou film.

Doufám, že se Vám bude můj tip hodit a líbit. Já si film užila i přes to, že není s úplně šťastným koncem. Budu se na Vás těšit zase u dalšího článku.
Mějte se krásně!!
P

Příspěvek vytvořen 73

9 komentářů u „#6 All my life

 1. Na film se určitě podívám! Ale už teď vím, že budu určitě brečet. Doporučuji krásný film I Still Believe se Starring KJ Apa, Britt Robertson. Je to nádherný, ale smutný. 🙂

 2. Z filmů podle skutečných událostí mě vždycky mrazí. Naposledy jsem takhle viděla film Hačikó, příběh psa, který jsem celý probrečela. Na film se určitě kouknu, až budu mít náladu si poplakat… 😀 🙂

  WantBeFitM

 3. Romanťárny mám ráda, ale jsem hrozná cíťa a podobná témata taky vždycky obrečím. Ještě navíc, když je film podle skutečných událostí, tak to už vůbec nedávám. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek