#5 How to get away with murder

Pátý tip na seriál bude na jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Prvních pět sérií jsem sfoukla fakt rychle a u té šesté nespěchám, ale to asi proto, abych se měla na co koukat a co nejdelší dobu se vyhnula tomu hledání dalšího nového seriálu. Protože ono najít seriál, který jsem ještě neviděla a fakt by mě bavil, tak to není úplně hračka, abych řekla pravdu.😄

U nás tenhle seriál pojmenovali Vražedná práva, no tak budiž to tedy vražedná práva 😄

Znáte seriál? Pokud ano, tak doufám, že se Vám taky líbí/líbil, tak jako mi. Pokud jej neznáte, tak za pár minutek už budete vědět, jestli se na něj chcete kouknout nebo jestli to není nic pro Vás.

Jedná se o americký seriál, který má k dnešnímu dni (22.11.2020) 6 sérií a každá série má 15 epizod. První série se na obrazovkách objevila v roce 2014, takže seriál je tady s námi už nějakou řádku let. Co se týče hodnocení tak na ČSFD má tento seriál 82% ..

O čem seriál vůbec je?

Hlavní postavu ztvárňuje herečka Viola Davis. V seriálu hraje profesorku práva Annalise Keating. Jedná se o hodně ráznou, nepředvídatelnou osobu, která je uvnitř ale v podstatě citlivá a zažila si své.. Je taková i dost vášnivá. Kromě toho, že učí právo je také obhájkyně převážně těch, kteří spáchali trestný čin ať už se jedná „pouze“ o podvody nebo o mnohem závažnější věci až po vraždy. Annalise má nejedno tajemství, které skrývá a kdyby některé vyplulo na povrch asi by to nebylo úplně nejmilejší.

Každoročně si profesorka vybírá pětici studentů, kteří mají možnost pro ni pracovat nebo spíše u ní. Sejde se pětice studentů Michaela, Laurel, Connor, Wes, Asher. Každý z nich je úplně jiný ale společně tvoří partu, která se Vám určitě zalíbí. Nechci moc zacházet do podrobností co se táče děje, jelikož bych pak prozradila asi až moc. No a vy byste mě za ty spoilery asi moc rádi neměli 😄..

Každopádně všem studentům to víc než změní život a v momentě, kdy začnou pomáhat Annalise v její advokátní kanceláři, tak se jim naprosto obrátí život .. tak nějak vzhůru nohama. Zapletou se do něčeho, do čeho v podstatě ani nechtějí a budou se neustále řešit všemožné problémy. Samozřejmě se to neobejde ani bez emocí. Ať už lásky mezi různými dvojičkami, které byste mnohdy ani nečekali, že můžou vzniknout, nebo zničujících a zoufalých emocí, které se budou vyskytovat více než dost.

Celý seriál je neskutečně napínavý a mé oko diváka si získal hned po pár dílech. Já sama za sebe musím říct, že tento seriál pro mě byl velkým pytlem emocí, trochu strachu (jop, jsem posera) no a tak občas radosti z některých situací, které v ději vznikly. Ale nechám Vás samotné, abyste se mohli přesvědčit sami.

Co si o seriálu myslí druzí? (zdroj ČSFD)

Podmanivé, skvěle obsazené a propracované do nejmenšího detailu. Závislost od samého začátku. Prvních devět dílů – 100% Ve druhé půlce sice došlo k pár klopýtnutím a už to celé začalo hodně smrdět zbytečnou překombinovaností, ale překvapivé odhalení ve finále na další sezónu spolehlivě navnadilo.“

Nezáleží na tom, jestli je klient vinen nebo ne, záleží pouze na tom, co lze dokázat… Ďábelská právnička a její stážisté si mě omotali kolem prstu ihned v prvních vteřinách – a to se mi už dlouho nestalo. Nadšení vydrželo až do posledního dílu, jen škoda, že na dech beroucí finále musela doplatit má nejmilejší postava. Jednoznačně nejlepší krimi za hodně dlouhou dobu.

Co takhle nějaký trailer?

Myslím si, že nic Vám už neřekne více než si pustit nějaký ten trailer. Nejlepší bude samozřejmě trailer k první sérii, pochybuji totiž, že někdo z Vás kouká na seriály od konce 😄.. já se s Vámi v tomto bodě rozloučím a popřeju Vám hezkou pokoukanou, pokud se rozhodnete na seriál podívat. Doufám, že se Vám bude líbit. Mějte se krásně, u dalšího článku! P

Trailer k seriálu How to get away with murder.
Příspěvek vytvořen 73

4 komentáře u „#5 How to get away with murder

  1. Božínku! Tenhle seriál sleduji, teda tak po částech. Myslím, že jsem teď tak ve 4. řadě. Přijde mi, že skoro nikdo na tento seriál nekouká! Nebo se o něm aspoň v mém okolí tolik nemluví. Čekám, co se tam ještě může přihodit. Vážně to je neskutečně napínavé!

    1. Je, já se do něj úplně zamilovala. Dlouho o něm nikdo nemluvil, ale poslední dobou už sem tam někdo někde zmíní. Ale mělo by se o něm více vědět, protože to fakt stojí za to. Jasně jsou tam i epizody, co jsou slabší a které mě samotnou moc nebavily, ale to tak je v každém seriálu, co si budeme 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek