#4 Ženská pomsta

Poprvé se dneska zaměřím na recenzi a doporučení filmu místo seriálu. A musím říct, že tenhle český film nás s přítelem oba dostal, zasmáli jsme se a myslím si, že to je u filmu jedna z nejlepších věci. Smát se skoro po celou dobu promítání je něco, co já zbožňuji.

Na české filmy má možná hodně lidí kritický názor, alespoň tak to vnímám.. ale mě i mého přítele tento film bavil a zaujal. Takže pokud se chcete skoro 90 minut smát a bavit nad někdy možná až absurdními scénami. Veliká část filmu je dělaná s nadsázkou, ale stojí to za to.

Na ČSFD má film hodně slabé hodnocení, což mě mrzí, jelikož mi se opravdu líbil. Nevím, kdy naposledy jsem se tak dobře pobavila.

O CO JDE?

Děj se točí okolo tří žen, které se sešly u terapeuta na skupinové psychoterapii.. prvně jsou takové stydlivé, ale když jedna po druhé začnou říkat z jakého jsou zde důvodu, tak se na sebe jen koukají.. všechny totiž přišly s nevěrou manželů. Po terapii se setkají v kavárně a nad sklenicí vína či hrnkem kávy se domluví, že terapie k ničemu nepovede a raději to vezmou do svých rukou.
Pomstu svým mužům udělají řádnou a můžete se těšit na velmi peprné situace nad kterými si budete možná až klepat na hlavu, ale stopro Vás to pobaví.

Konec seriálu mě teda fakt dostal. Nebudu Vám více prozrazovat, abyste se mohli podívat sami a uznat sami, zda je to šálek Vašeho čaje.

MŮJ NÁZOR

Já jsem se k tomuto filmu dostala úplné náhodou.. vlastně jsem ani nevěděla, že něco takového jde do kin. Ale vyhrála jsem soutěž o takovou „premiéru“ tohoto filmu pro pár lidí, na které se ukázal samotný pan Režisér. Byl to skvěle strávený večer a jsem ráda, že nám to situace dovolila a akce se uskutečnila i přes veškerá opatření, vše se zvládlo a jsem vděčná za takovou výhru.

My jsme s přítelem teda na tento film nešli s žádným očekáváním, říkali jsme si „asi to bude blbina“ a na druhou stranu „třeba budeme překvapení“..no a opravdu jsme byli. Zasmáli jsme se, zkoukli jsme skvělou českou komedii a já změnila názor na české filmy. Ono to tomu prostě jen chce dát šanci a nebrat to vše tak vážně. Přece jen hodinový manžel nebo přes prsty taky nebyly zase tak zlé filmy. Jo a Ženy v běhu, ty jsme si s babičkou taky zamilovaly.

web Bandi

Nechci to prodlužovat a zbytečně psát zdlouhavé texty, on se člověk musí sám podívat právě na ten film či alespoň trailer, aby zjistil..
Měla jsem tento článek napsaný podrobně a krásně, ale bohužel selhal mi web a publikovala se mi nějak omylem špatná verze ..pouze ta začáteční, takže jsem toto psala po zveřejnění narychlo, abyste tady tento článek měli co nejdříve v čitelné verzi a ne pouze s úvodní větou.


Nebudu zde dávat ani hodnocení z čsfd, jelikož je tam samá kritika. Jeden anonym uvedl, že chválí herecké obsazení a to, jak to vše bylo sehráno. S čímž já se naprosto ztotožňuji! Herecké výkony byly kvalitní a obsazení bylo vybráno skvěle.
Režisér se podle hodnotících lidí nechal inspirovat americkým filmem JEDNA ZA VŠECHNY. Já sama si teda myslím, že ona je tam podobná zápletka, ale určitě je to pojato jinak a za mně tedy více komediálně než americký film (který ale určitě všem doporučuji také, jelikož je super).

Nebudu to protahovat, popřeji Vám už jen krásný den!!
P

Příspěvek vytvořen 73

2 komentáře u „#4 Ženská pomsta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek