Ten první v roce 2021

Po krátké pauze Vás všechny zdravím a vítám v roce 2021.
Dodatečně Vám všem ještě přeji jen to nejlepší a doufám, že Vás budou mé články a má tvorba bavit i nadále. 

Před Vánoci vyšel poslední článek roku 2020 a já se těšila, že hned po novém roce vyjde první a další článek..No těšit jsem se mohla, jak jsem chtěla, to jsem ještě netušila, že se mi tak zkomplikuje život.😄 Krom neskutečně hordy věcí do školy, při čemž bych ten článek napsat zvládla, jsem ale měla svůj notebook na reklamaci..A víte jak to je, na tom starém se pomalu nedalo ani psát, vše se sekalo, neustále restartování a podobně..
Takže jsem se na to jednoduše vykašlala. Řekla jsem si, že se nebudu vztekat a trápit a věřím, že to chápete. Myslím si, že jsem od založení blogu byla vcelku aktivní a dodržovala jsem tu svou stanovenou neděli. Krom výjimky, kdy jsem se učila na závěrečné zkoušky ve škole, ale to je si myslím, docela pochopitelné. No takže tolik k mé „pauze“.. uvidím, jak to teď budu zvládat se školou, ale budu se snažit alespoň 2x do měsíce hodit semka nějaký článek, ať už zaměřený na seriál nebo film a nebo nějaký tématický. 
Vzhledem k tomu, že jsem se začala dosti věnovat také podcastu a hodně času zabere nahrávání a samotná editace, tak je to také mnohem náročnější. Mám od hodně z Vás ale krásnou a pozitivní odezvu, takže z toho mám jedině radost a baví mne to o to více! Podcasty bych chtěla nechat jednou týdně, tak doufám, že to tak bude.

No a k chystané novince, která by se na mém blogu měla určitě objevit, vám brzo něco povím nebojte! Plánovala jsem ji dát dokupy behem svátků a před Novým rokem, ale bohužel okolnosti mi to nedovolily a na tom mém starém notebooku, to by se mi nepovedlo ani za nic 😌😄 Ale nebojte, vše bude! A já už se na to neskutečně těším! 

Hodím Vám tady pár střípků s mých svátků a také nějaké poslední vzpomínky na ro 2020. Tak snad se Vám budou mé fotky líbit. Najdete tady střípky z prosince, ať už fotky s přítelem, rodinou nebo mou osobou. Pár momentů zachycených během dvou prosincových focení či prostě fotky, které se mi podařilo zachytit a vyfotit. Cukroví, kávičky, nějaká ta produktovka, no však víte.

Už Vám chci jen popřát krásný zbytek dne, a budu se těšit u dalšího článku.. Můžete mi dát vědět, jestli byste chtěli tip na nějaký seriál/film a nebo něco tématického. Budu jedině ráda za odezvu. Pa, Vaše P.

Příspěvek vytvořen 66

6 komentářů u „Ten první v roce 2021

  1. Já ty tvoje fotky prostě miluju! Vůbec se tím nestresuj, až budeš mít čas, tak bude článek. Sama vím, jak je to teď nanic, já jen stresuju se školou a nemám nic hotový 😀 Těším se na tu novinku, snad se ji dozvíme brzy <3 Snad se máš jinak krásně!:)

  2. Přidávám se k pochvale fotografií, jsou vážně skvělé 🙂 Těším se na novinky a do Nového roku přeji opožděně hodně štěstí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek