Svetrová sezóna

22.září oficiálně začal můj oblíbený podzim a s nim přišla i svetrová sezóna. Rok od roku mám toto období v oblibě čím dál víc. Já nevím jak vy, ale já na podzimu miluju tu barevnost, opadané listí. Ani tolik těch oranžových prvků mi vlastně v tomto období nevadí, jinak jsem na něj v podstatě alergická.😄

Vždy se mi na pinterestu a všude líbily tyhle svetrové typy fotek a letos už jsem si musela svou zásobu svetříků vyfotit. (Mám jich ve skříni ještě více, ale ty už tak krásné nejsou 😄)

Jsem člověk, který má raději teplejší období, kdy se nemusím navlíkat do mikiny, bundy, čepice, teplých bot a stejně mi pak bude ještě zima.. Ale na druhou stranu mám ráda podzim. Když se můžu zachumlat do svetru a hodit přes sebe nějakou fajňučkou šálu. (Což mi připomíná, že bych si nějakou měla koupit)..
No člověk taky může vytáhnout konečně své oblíbené kotníkové botky na vyšším podpatku a občas si taky užívat zachumlaný pod dekou seriály a u toho pít nějakou výbornou kávu, kakao nebo horký čaj a vychutnávat si to pochmurné, deštivé počasí, které se právě odehrává za okny.

JO A TAKY SVÍČKY!! SVÍČKY JSOU DŮLEŽITÉ! 🖤

Loňský výlet do ZOO Zlín

Nebo si přes podzim udělat výlety někam do přírody a vlastně kamkoliv. Protože sice nás to podzimní počasí někdy může vyšťavit a dát nám nějaké ty depresivní nálady, ale někdy nás může také nabíjet. A já si třeba loni baterky neskutečně dobila. Letos zatím není moc příležitostí. Řeším spoustu věcí, trávím spoooooustu času u postprodukce svateb (edituji fotky) a taky je tady ten NEJMENOVANÝ covid-19, který nás začíná opět omezovat. V pátek začaly na dva týdny zase platit další opatření, které nám zavřely například ZOO (do které jsme s přítelem plánovali jít..), kina, divadla a podobně. Veškeré aktivity se zase omezují a ani v mažoretkách nakonec tu sezónu nebudeme moci dojet, jak to tak vypadá.
Tudíž už si začínám říkat, že letošní podzim mi mé „baterky“ spíše než dobije, právě vybije.

No a když bych měla zmínit focení na podzim, tak jakožto člověk, který naprosto miluje focení.. musím říct, že ty BARVY!!!! To je prostě skvělé.🍂
Ať už focení přírody nebo portréty.. i svatby! Jsem vždy unešená z těch barev. Zapadání sluníčka je taky nádherné.

Fotka z loňska v Holešovském parku. Sice nám zrovna sestříhávali stromky, ale i tak..

Pro mně má podzim jednoznačně své kouzlo, kterému každoročně naprosto propadnu. Letos o to víc..
Asi tento článek úplně nedává hlavu ani patu, ale píšu dnes z hlavy rychle.. to co mně napadne.
A o tom to je.. podzim. Chvíli je krásně, chvíli prší.. pak je zase chladno, přesně jako můj dnešní článek. Doufám, že se Vám líbil.. že jste se v tom třeba našli a máte to obdobně jako já.

Doufám, že si podzim užijete alespoň v rámci možností, které aktuálně jsou. Vychutnáte si ty následující dny až do zimy s chladnou hlavou, pozitivní energií a šálkem dobré kávy či čaje. Já se na Vás, mé milované čtenáře, budu zase těšit v dalším článku.

Mějte se krásně,
děkuji za Vaši podporu!! Váš čas strávený u mých článků!
A že jste dočetli až do konce, tak Vám prozradím, že pro Vás chystám něco nového!!

S láskou, P.

Odebírej můj blog a nic už ti neuteče! 🖤

Příspěvek vytvořen 66

10 komentářů u „Svetrová sezóna

  1. Ty fotky jsou naprosto dokonalé! 😍
    Jinak taky jsem člověk, co se nerad souká do bund a tak, ale zase ráda prolézám sekáče a kupuji si tak třicátý svetr. 😁 (S nadsázkou. Lehce.)

  2. Podzim miluji! Naprosto! Ano, taky mi je zima. 😀 Rozumím Ti, ale nějak mi nevadí obléct si ten avizovaný svetr, natáhnout baret a jít ven. Strašně se mi líbí ten podzimem provoněný vzduch. Vlastně mi postupně dochází, že zrovna podzim mám asi ze všech období nejraději. 🙂

    P.S. Mimochodem, máš moc pěkné fotky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek