Má první láska

Konečně! Konečně se mi povedlo vyřešit problém a zveřejnit tento článek, který měl vyjít 31.10.2021 🙂 Takže už je článek má první láska konečně venku!

Dnešní článek bude trochu osobní a asi trochu jiný, než ty předešlé. Nevím, kde bych měla začít a jak to vše napsat, abych nepřekročila tu svou „hranici“ u věcí, které chci a nechci sdílet. Hold ono někdy je lepší neříkat vše, protože ne vše patří na sociální sítě. Taky je důležité zachovat si nějaké své soukromí, přece jen na internetu je vše lehce dohledatelné a přečíst si to může každý. Takže tak nějak ve zkratce článek na téma má první láska..

PS. Můj milý moc dobře sám ví <3

první láska

Pro mě osobně je první láska až ta, která vzrostla do vztahu. Do vztahu, který trvá alespoň nějakou chvíli a zažijete v něm tu lásku. Zamilovanost pro mě osobně tak úplně není láska. K lásce se to všechno tak nějak musí postupně dostat a vykvést.

Pokud mě sledujete nebo čtete mé články, tak už víte, už má první láska (první vážný vztah) je ta, se kterou jsem stále. S mým Miškou jsme se poznali na základní škole a od té doby se ho držím jako klíště. Letos tomu bylo deset let, co jsme spolu. Co si budeme, v té době jsme byli ještě „děti“.. zažili jsme si své, ale jsem na nás pyšná, ať se dělo co se dělo, tak jsme to zvládli. Nedokážu si vedle sebe představit nikoho jiného, tak nějak vím, že on je ta má polovička, která ke mně patří.

Asi by mě nikdy nenapadlo, že i po deseti letech můžu cítit to stejné, ne-li silnější. Vždy se těším, až se oba sejdeme večer doma. Až spolu zase někam vyrazíme a užijeme si společný čas. Užívám si každou naší společnou chvilku a co si budeme, není nic lepšího.

jen pár slov pro Tebe

Věřím tomu, že je to tak, jak to má být. Že jeho přechod na naší základku a naše první střetnutí první den školy. Byli jsme malí a už tehdy jsem věděla, že ty jsi ten pravý. A budu to vědět vždy, protože to tak cítím. Od prvního momentu, kdy jsem tě viděla jsem to tak nějak cítila a ono tak tak nějak ke všemu pomalu vedlo. No a teď, teď jsme spolu přes deset let a já jsem na nás pyšná. Zvládáme vše řešit, jsme spolu pořád šťastní a neustále si vážíme jeden druhého. Umíme si udělat hezké chvilky a být tady pro sebe. Být si oporou, pomáhat si a jednoduše, že se máme rádi.. milujeme se a jsme spolu.

Jen děkuji je asi slabé slovo, ale kdybych se měla rozepsat více, tak by to bylo až příliš osobní a to za mě, na sociální sítě nepatří. Takže za mě, takto.

S láskou, P.

Příspěvek vytvořen 73

2 komentáře u „Má první láska

  1. To je krásný! Deset let je nádherný, čekám na ty zásnuby (mrk mrk Miško). Ať jste dál šťastní 🙂 Jinak Peti souhlasím, moje první láska je také ta, se kterou jsem stále. Myslím, že to prostě člověk pozná, není to jen obyčejná zamilovanost, ale mnohem hlubší záležitost:)

    1. Neřekla bych to lépe.. souhlasím s tím. Děkujeme a mrk mrk Miško dělám pořád a pořád nic 😀 😀 <3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek