Jaké jsem měla léto?

Ahoj, všechny Vás moc moc zdravím. Aktuálně z mé dovolené v Chorvatsku. Nemám s sebou ani notebook, takže poprvé píšu „článek“ přes mobil. Snad to bude alespoň trochu ke čtení a přijatelné. Nejvíce se obávám toho, jak to bude vypadat po vzhledové stránce, ale to popřípadě vše upravím až dorazím domů.

Když bych měla shrnout moje léto v rámci července a srpna, tak musím říct, že bylo plné povinností. Vcelku dost jsem fotila a upravovala, primárně tedy svatby. Ale musím říct, že to bylo super. A ještě bude, jelikož mě v říjnu čeká ještě jedna svatba.

No ale teď už k tomu létu, když vynechám focení a řeknu Vám něco o mých zážitcích.

Výlety, zážitky a plno lásky.

S Miškou jsme si udělali pár menších výletů. Jeden z nich byl do Olomoucké zoo a na Svatý Kopeček.

V Olomoucké zoo jsme byli po delší době. Pamatuji si, že z poslední návštěvy jsme odjížděli docela zklamání. Tentokrát jsme si ale říkali, že to bylo vše mnohem lepší a asi jsme při poslední návštěvě chytli jen nějaké špatné období. Vím, že jsme nebyli jediní, kteří tam v té době zavítali a byli z toho takoví nesví, že to není ono.

Letos se nám ale líbila a užili jsme si ji. Jediná nevýhoda byla, že kvůli covidu byly uzavřené vnitřní pavilony, ale zvládli jsme to i bez nich a bylo to super.

Další menší výlet, který jsme si udělali, byl do Hradce nad Moravicí. Já jej znám moc dobře, jelikož jsem v tomto městě strávila nespočet hodin a dní v rámci soutěží v mažoretkách. Takže já jsem zde jela natěšená, že se zase podívám někam, kde to znám.

Na mě narozeninky jsme si s Míšou dopřáli dobrotu. Dlouho jsem měla chuť na langoš, takže mě na jeden vzal k nám do Ostravy. Taky jsme si dali domácí limču a chai latte, takže já byla nejspokojenější, jak to šlo.

Byli jsme v Bo Bistro, ale o něm samotném Vám napíšu určitě potom v rámci #kavolasky (mapy kaváren). Už se těším, až tam přibude další kavárna!!

V půlce července jsme s holkama jely na naší chatu, což už začíná být jako tradice. Loni jsme nakonec jely pouze ve třech, ale letos se nám konečně povedlo jet v naší klasické sestavě a to ve čtverko. Byla to tři dny plné smíchu, srandy, procházek, odpočívání.. no však to znáte. Prostě babinec.

Ještě před odjezdem na menší dovču s mou mamkou a sestrama, jsem stihla navštívit taťku v Praze. Tam jeli na jejich dovču s jeho přítelkyní. Prošli jsme se na Divokou Šárku, zašli na oběd, kávičku a užili si společný den v Praze.

No a hned na to, jsem odjížděla, na již zmíněnou dovču s mamkou. Byla to naše první společná dovolená od rozvodu našich, což je už moc moc dlouho. Byl to skvělý relax, plný procházek a plavání. Jo, a na moc nádherném místě!

V srpnu se toho pak už neděli tolik. Spíše byl více pracovní, ale něco jsem stihla. Nejlepší na srpnu byl road trip s holkama. Ostrava – Pasohlávky – Homolák – Beroun – Pasohlávky – Ostrava. Bylo to skvělý, plné zážitků.. Jednoduše to stálo za to. Ono slova asi netřeba, však koukněte na fotky. Ty mluví za vše.

Koncem srpna jsme s holkama ještě zašly na letní kino, které bylo moc plné srandy. I přes to, že jsme byly zabalené v dece a úplně teplo nám tedy nebylo.

Toď asi vše ve veliké zkratce k mému létu. Chorvatsku nechám samotný článek, protože věřím, že si ho zaslouží.

A co Vaše léto? Kde jste byli? Užili jste si ho? Moc moc doufám, že ano a budu ráda, když mi dáte vědět.

Všechny Vás moc zdravím, Vaše P

Příspěvek vytvořen 73

2 komentáře u „Jaké jsem měla léto?

  1. Ty fotky vypadají úžasně, jsem moc ráda, že sis léto užila! Těším se na článek o Chorvatsku:) A taky mám teď nutkání po mega dlouhé době zajet do ZOO!:D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek