Dekorace n.2

Všechny Vás zdravím a doufám, že se máte dobře! Já dneska přicházím s dalším článkem na téma, které je mi blízké. A hned z kraje musím zmínit, protože jsem na to pyšná, že vychází ve spolupráci s Poster Store. To jsou ti, co mě zásobují plakáty a rámy na ně! V rámci druhé spolupráce jsem využila toho, že mi šla domů objednávku a rovnou vzala dva krasavce mým sestrám.

Tentokrát Vám ukážu i takovou novinku. Tedy na Poster Store to novinka není, ale pro mě ano. Takže už se těším, až Vám to ukážu a přiblížím více i tady, ne jen na mém instagramu. Tam se člověk tak nikdy nerozepíše. Tento článek nechci psát až tak dlouhý, jako ten první. Ale určitě si něco málo počtete, to se nebojte! 😀 Pokud si tedy chcete přečíst více detailů a podrobnější čtení, určitě koukněte na minulý článek. Já vám samozřejmě nějaké informace napíšu i zde, ale nechci se moc opakovat.

PS. Fotky nejsou extra moc upravené, nebo spíše jedna je a ostatní nejsou vůbec. Chtěla jsem Vám totiž tak trochu přiblížit více reality. Toho, jak to působí bez filtrů a efektů.

Ve zkratce

Poster Store bych do pár vět shrnula asi jako nebe pro milovníky dekorací a skandinávského stylu. Plakáty se tisknou ve Švédsku, kde se chci jednou podívat! Ale já chci skoro všude, tak to asi musíte brát s rezervou. 😀 Na tom, co dělají si cením toho, že se při výrobě snaží být šetrní k přírodě. Ale o tom jsem více povídala už minule. Jo a poznatek, na jejich stránkách najdete spooousty inspirace. Nejen na to, jaké plakáty se k sobě hodí, ale také na to, jak to vše můžete poskládat. Mají tam jak své, tak ty z instagramu, které přidávají jejich zákazníci.

Plakáty

Objednala jsem si tentokrát plakáty, na kterých jsou nápisy. Řekla jsem si, že to zase trošku obměním a nějaká inspirativní slůvka, ty se doma hodí mít na očích. Jeden obrázek se v objednávce ale objevil, protože ta cesta lesem? Tu jsem tam přece nemohla nechat.

Rámy

Tak a tady přijde na řadu ta „novinka,“ kterou jsem zmiňovala na začátku. Vzala jsem si samozřejmě i klasické rámečky, ale v této mé objednávce převažovaly hlavně hangery. Hangery vypadají úžasně a podle mě do mého stylu naprosto zapadají. Nemůžu se na ně vynadívat! Teď už se jen těším až mi přítel navrtá háčky, na které si je můžu zavěsit. Co na ně říkáte vy?

Nechci všechny ty jejich krásy jen a jen vychvalovat, ale od první spolupráce utekly nějaké čtyři měsíce a já jsem neustále nadšená. Musím uznat, že výběr na stránkách Poster Store stojí za to a navíc se každé úterý na stránky dávají nové kousky. Takže je neustále na co se těšit.

Jsem do veškerých dekorací blázen, což by o mně už určitě víte. Takže si určitě dokážete představit, jak to u mě doma vypadá. Mám všude naskládané věci a už je pomalu nemám kam dávat. 😀 Přítel má ze mě opravdu radost. 😀

Závěrem

Ještě než se dostanu na konec, musím zmínit Sabču, se kterou spolupráci vždy domlouvám. Sabi je podle všech těch e-malů, které jsme si vyměnily, skvělá baba! Strašně milá a moc dobře se s ní komunikuje, domlouvá a vůbec vlastně vše. Na těch sociálních sítích miluju přesně to, jak dokáží spojovat. Kolik skvělých lidí, díky ním poznáte. A to ať už osobně nebo pouze takto přes vzájemně vyměněné zprávy.

Závěrem jsem chtěla zmínit fakt, že instagram propojuje. Není to jen místo, kde je plno nereálných věcí a až moc dokonalosti. Je to i místo, díky kterému můžeme najít přátele, poznat nové tváře, inspirovat se druhými a podporovat se navzájem. Mě samotnou například mrzí, že algoritmus instagramu není vždy takový, v jaký doufám. A to hlavně proto, že se pak spolupráce, které dělám hlavně pro Vás, nedostanou k Vám všem. Jsem ráda, že Vám díky mému instagramu můžu dopřát nějakou tu soutěž na poukaz nebo přímo produkt. Že Vám můžu něco doporučit a dát Vám tip na to, co ano a co ne, jelikož já měla možnost si to odzkoušet. Ale také hlavně, že Vám můžu dopřát třeba nějakou slevu na něco, co byste si bez ní (třeba kvůli ceny) nekoupili. 🙂

To jsem se ale tak trochu zase rozepsala o jiném tématu než bylo v plánu. 😀 Doufám, že se Vám článek líbil a určitě koukněte na jejich stránky. Věřím, že si něco vyberete! Mějte se krásně a budu se na Vás zase těšit u dalšího článku.

S láskou, Vaše P

Příspěvek vytvořen 73

2 komentáře u „Dekorace n.2

  1. Peti já jsem tenhle článek úplně přehlédla a tak to musím napravit!:D Tyhle dekorace miluju a vypadají skvěle, motivační citáty samy o sobě dávají místnosti vždycky takové kouzlo. A ten plakát s koněm je boží, vzpomněla jsem si na svoje „dětská léta“ u koní, hned bych si ho pořídila taky.

    1. To je v pohodě hele, já ho ani nesdílela nikde na instagramu. Nějak jsem to vypustila. Ale teď budu mít více času tak se musím vrhnout na tvé články! Už se těším! Úplně souhlasím 🥰😄

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek