Daily + tipy na co kouknout

Ahoj, po delší době Vás zase zdravím u dnešního článku. Dnešní článek pojmu stylem „daily“ sdělení, prostě mé postřehy z posledních dní.
Můj týden byl o něco více asi hlavně psychicky náročnější než jsem čekala.. nebudu psát vyloženě důvody a věci, které k tomu vedly, ale docela to semnou zamávalo. Krom toho jsem ale poznala jednu skvělou osůbku, vyzkoušela zase nějaké nové věci a strávila pár chvilek s těmi, které mám ráda. Samozřejmě jsem během týdne měla hned několik káviček a nesmím zapomenout na seriál a film, které bych Vám v dnešním článku ráda doporučila.

Po víkendu jsme s Miškou ještě dojídali to, co jsme na Valentýn (který neslavíme) nestihli dojíst. Zmínka o tom, že Valentýn neslavíme je tady naprosto správně. Náš den zamilovaných každoročně vypadá úplně jako běžný den s tím, že většinou si třeba zajedeme na kafčo, na burger nebo si jen uděláme pěknou chvilku (které si děláváme i jindy ne jen v tento den).. ani jeden nejsme úplně zastánci tohoto svátku, ale když už.. tak to vždy využijeme k něčemu dobrému.

Dojídali jsme „výhry,“ které se mi poštěstilo vyhrát. A musím říct, že tak jako vyloženě nejsem „dortíkový“ typ člověka, tak ten z Ollies byl naprosto mňam! A abych nemluvila jen o sobě, budu ráda, když mi dáte vědět jaký byl Vás Valentýn, jestli jej slavíte nebo ne.. nebo prostě jen, jaký je pro Vás únor?

Krom dortu z Ollies se mi zadařilo ještě jednou a vyhrála jsem večeři pro dva, dezert a prosecco k tomu v rámci soutěže, kterou pořádalo Futurum Ostrava . Jídlo bylo z Pasta a Fidli Restaurant, o které jsem absolutně neměla tucha, že v Ostravě je! Takže jsem ráda, že teď už o nich vím!😄 Fotky nemám, nějak mi to nedošlo, každopádně jídlo bylo ve stylu tácu/talíře pro dva. Nás se z toho ale najedlo více, jelikož jsme ho dali na stůl rovnou, když přijel taťka popřát babičce k narozeninkám. Na tácu byl pizza chléb, několik druhů salámu a taky sýr.. plátky a mozzarella, olivy a no jednoduše mňam.

Musím se vrátit ale ještě k týdnu před.. tak to vezmeme hezky z kraje února. Nové nehtíky, zvládnuté další zápočty/zkoušky.. v pátek jsem vytáhla konečně taky ven mou ségru a rovnou jsme spolu vyfotily nějaké fotky, což bylo super.. a taky mne chytla zase fotící mánie nejen lidí, ale i věcí. ZASE, nebo spíše jsem objevila kouzlo DECOR A PRODUCT fotek..

Konečně jsme měly s nejlepší kamarádkou čas oslavit její narozeninky, které měla v lednu, takže jsem jela za ní a k dárečkům jsem jí ještě skočila pro donuty do jejího oblíbence Jacobs Donuts. Hážu Vám tady rovnou ke všemu odkazy, protože mi občas chodí zprávy na odkazy a takhle to máte při jednom všechno rovnou.

Tento týden jsem ještě stihla jedno skvělé focení s fotografkou Peťkou. Úžasná mladá maminka a talentovaná, sedly jsme si od první vteřiny, co jsme spolu komunikovaly a osobně ještě více. Já už se těším, až se Vám budu moci pochlubit s výsledky a hodím na instagram nebo tady nějaké fotky. 100% Vám můžu Peťku doporučit. S ní to focení byla rychlovka, zábava a vlastně se před foťákem člověk necítí vůbec nesvůj. A hlavně! Co teda jsem si fakt užila, bylo to, že jsem se po nějakém půl roce zase pořádně vyfintila a cítila se jako člověk a ne jako čarodějka v teplákách s neučesanýma vlasama v drdolu..😄 většina z Vás určitě ví o čem mluvím, ono to zavření doma, k tomu tak nějak vede, že jo..

Od nového týdne mne každopádně čeká velká spousta věcí, které chci stihnout.. plánuji si předtočit nějaké epizody podcastu, protože toho teď budu mít celkem dost do školy, mám z kraje března asi 4-5 záležitostí, jako jsou zkoušky nebo testy ..a do toho seminárky, takže to nebude úplně sranda. Krom toho budu mít v sobotu zase celý den online přednášky a no je toho dost.

Aby ten článek nebyl až moc dlouhý hodím Vám tady ve zkratce dva tipy. Jeden seriál a jeden film, na které jsem teďka koukala. První je seriál NEUVĚŘITELNÁ.
Pár dílný seriál, jestli se nepletu, tak by těch dílů mělo být 8.. ze začátku mě teda nebavil a říkala jsem si tak sakra, snad se to rozjede. U mne je totiž největší problém, že když do toho od první vteřiny nejsem zažraná, tak to vypínám. Ale vydržela jsem to a teď jsem za to fakt ráda, je to sice vlastně dost smutný příběh, ale je to o něčem..co se bohužel vyskytuje a děje. Přidávám trailer, který Vám řekne více.

Mým druhým tipem je film SECRET OBSESSION (Tajná posedlost), který jsem si pustila včera večer s úmyslem, že u toho usnu.. no ejhle, usnutí se nekonalo, koukala jsem až do konce napjatá, jak to vše dopadne.. teda i přes to, že ono to ze začátku už bylo asi víc než jasné (alespoň mi).😄 Viděla jsem spoustu filmů na toto téma, spousta z nich bylo možná i lepších než tento, ale myslím si, že pokud člověk neví co dělat a co si pustit, tak by ho tenhle film mohl „zabavit,“ tak třeba se Vám tento tip bude hodit.

Já sama jsem vždy ráda za jakýkoliv tip na seriál nebo film, i když teda moc už asi nemám z čeho vybírat, mám pocit, že vše co je fajn a dobré, jsem už viděla.😄 No každopádně mám pro Vás ještě tip na zítřejší epizodu mého podcastu, která je na téma JE V POHODĚ NEBÝT V POHODĚ. Myslím si, že je krátká, výstižná a že v ní mluvím od srdce tak, jak to vše mám a vnímám. Je trošku jiná než předešlé epizody, ale jsem s ní vlastně docela spokojená.. tak budu ráda, když si ji třeba poslechnete a dáte vědět, co na to říkáte.. nebo zda to vnímáte stejně.

Děkuji, že jste si článek přečetli! Mějte se krásně a bud ráda za každou Vaši odezvu, ostatně.. jako vždy!🖤
Vaše P.

Příspěvek vytvořen 42

8 komentářů u „Daily + tipy na co kouknout

  1. My Valentýn slavíme také hlavně jídlem 🙂 Většinou jsme si zašli na večeři, letos teda byla donáška domů + film na Netlixu 😀 🙂 Jinak gratuluju ke dvěma výhrám! Už se mi dlouho nepodařilo nic vyhrát 😀 🙁 fotky decor a product se Ti moc povedly, moc se mi líbí 🙂

    WantBeFitM

    1. Moc děkuji. Tak to je super, jídlo je vděčná věc 😀 naprosto s tím souhlasím, jídlo a netflix !!

  2. U nás je taky Valentýn jídlo, hezký dny si děláme pořád, tak to byla jen další super příležitost jak se vyhnout psaní bakalářky:D Fotky jsem viděla už na instagramu a obdivuju to, tvuj feed je krásně sladěný a je to pecka! Snad se ti zkoušky povedou a bude to brzy za tebou:) A díky za tipy na filmy – ani jeden jsem neviděla a mám stejný „problém“, jako ty, že mám pocit, že jsem viděla všechno dobré 😀 No, děkuju za vyvedení z omylu! Měj se krásně <3

    1. To souhlasím Adélko, a naprosto chápu.. taky jsem ráda za každé vytržení od školy a psaní bakalářky😀 ty jsi vážně zlatá, trvalo mi dlouho než jsem našla barvičky a sladila vše aby to ke mne pasovalo, ale povedlo se! A jsem ráda, že se líbí! Děkuji!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek