Červen v kostce

Ahooj, všechny Vás moc moc zdravím po delší odmlce. Konečně jsem se dostala k napsání článku.

Červen a začátek července

Než se na to ale vrhnu, tak chci napsat pár slov k červnu. Asi taky proto, že poslední článek vyšel mám pocit na styl shrnutí května. Z kraje června jsem si zajela na mé oblíbené místo. Byla jsem na chatě a užila jsem si to, protože mám naši chatu vážně ráda. Vždy si tam odpočinu a to i v případě, že si sebou beru práci. No a ranní nebo odpolední kávičky? Ty jsou tam úplně nejlepší. Hned po příjezdu z chaty jsem měla jednu důležitou zkoušku, focení a v pátek jsem odjížděla na jednu zkoušku do školy. První a jediná osobní zkouška přímo ve škole.

Červen byl pro mě skvělý taky proto, že jsem se objevila v červnovém čísle Cosmopolitanu. Takže jsem měla velikou radost!

No a dál?

V půlce června jsme podnikli nějaké výlety, protože měl přítel dovolenou. Což jsme museli využít. Bylo to super, zajeli jsme do Zoo v Olomouci, kde jsme již nějaký ten pátek nebyli. Také jsme zajeli do Hradce nad Moravicí, kde jsme se podívali na zámek a taky si prošli okolí. Něco málo po okolí, takže procházky. Však to znáte.

Navštívila jsem taky mou milou kamarádku Sárinku v Brně. Jako vždy to bylo skvělé! Procházky po Brně, kávičky, srandičky a taky jsem Sáji nafotila nějaké fotky. Protože to bych přece nebyla já, kdybych si nevzala foťák. Jsem vážně šťastná, že mám okolo sebe tak boží kamarády. Jediné, co mě mrzí je to, že hodně z nich bydlí daleko ode mě. Třeba jako Sájka, která se mi do Brna přestěhovala. Naštěstí si na sebe, alespoň občas, dokážeme najít volnou chvíli. <3

Taky jsme se sešly s holkama s VOŠky a udělaly si takový menší sraz. Bylo to fajn, zase je „všechny“ vidět po tom roce. Vlastně to bylo skoro přesně po roce od našeho zdárného absolutoria. Krom takových těch káviček s holkama, byl červen taky plný focení a schůzkování. No a taky jsem fotila první letošní svatbu, takže jsem zahájila mou fotící svatební sezónu.

Je toho spousta, každopádně bylo vše naprosto super! Krajem července jsem pak slavila své narozeninky a chci ještě jednou dodatečně poděkovat všem za krásná přáníčka. Příští článek bude zaměřený tak nějak stylem narozenin.

Pokud byste se chtěli podívat na více fotek, tak už můžete na mém OFICIÁLNÍM A NOVÉM WEBU www.fotimvzpominky.art. Mám z toho neskutečnou radost. Seděla jsem nad tím opravdu dlouho a dělala jsem si vše sama. Není to dokonalé, ještě stále dodělávám, ale je to MOJE. <3

Já Vám děkuji za přečtení a budu se těšit zase u dalšího článku.
Tentokrát už opravdu příští neděli.
Mějte se krásně, Vaše P

Příspěvek vytvořen 73

6 komentářů u „Červen v kostce

  1. Koukám, měla jsi krásný začátek prázdnin 🙂 I my v červnu vyrazili do zoo v Olomouci v rámci mých narozenin a bylo to super 🙂 Těším se na Tvůj narozeninový článek 🙂 Užívej léta!

    WantBeFitM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek