Černá a bílá, nejen mé oblíbené barvy

Jsem člověk, který si rozepisuje věci a plánuje. Minimálně tak, že si pro svůj vnitřní klid a připomenutí píšu, co chci v daný den udělat. Hlavně tedy to, co MUSÍM udělat! 😀 Ne, že bych zapomínala, ale někdy se toho člověku nakupí tolik, že neví kam dřív a tak mu některá věc třeba vypadne.

Takže diář v mé kabelce nesmí chybět. Kdyby jen diář. Mám jeden velký, jeden malý a pak vždy plno papírků s tím, co je třeba udělat (ano i tak primitivní věci jako třeba udělat pořádek 😀 ) JENŽE! Teď už to je konec papírkům všude možně, jelikož mám tyhle super věci od Černá a Bílá.

Upřímně, když mi přišla nabídka od paní Terezy na barterovou spolupráci, měla jsem obrovskou radost. Její instagram, stránky a její tvorbu celkově, sleduji už dlouho a má můj obrovský obdiv.
Dokážete si představit, jak bych prohloupila, kdybych na takovou nabídku řekla ne.

A tak mám doma 4 skvělé produkty, o kterých bych Vám moc ráda řekla něco více.

Byla jsem nerozhodná (což bývám často, to by Vám asi lidé v mém okolí nevyvrátili), a tak jsem poslala produkty, které se mi líbily, přišly mi skvělé a užitečné do budoucna a nechala konečný výběr právě na paní Terce. Přišly mi, jak už jsem psala výše, 4 skvělé věci. Jako první Vám řeknu něco o bločcích plány a úkoly. Já sama mám dva. Jeden ve verzi, kterou vidíte na fotce a druhý je hodně podobný, jen nemá tuto úvodní stranu a je dělán do mramorového stylu.

Bločky jsou úžasné, jelikož každý stránka = jeden týden a každý den v týdnu má svůj prostor, do kterého si můžete psát všechny podstatné věci. Hlavně ! Nic není datované, takže když někdy nebudete potřebovat, nevyhodíte tak zbytečně stránku.
Odkaz na mramorový plánovač – https://www.cernanabilem.cz/blok—cerny-mramor—tyden/z169.htm
Odkaz na plánovač z fotky – https://www.cernanabilem.cz/planyukoly/z126.htm
PS. kopíruji Vám tady odkazy a vidím, že jsou oba právě ve slevě a to fakt za hubičku, tak pokud jsem Vás zaujala, neváhejte!

Dalším kouskem jsou právě Moje recepty. Já nikdy nebyla na vaření, ani jsem se k tomu dlouho nedostala, jelikož můj taťka i babička jsou ve vaření MAJSTŘI, takže nám vždy oba vyvařovali rádi. Ale čím dál tím víc se k tomu dostávám a začínám tomu přicházet na chuť. Hlavně tedy i pečení a dělání mlsek, v čemž jsem nikdy neviděla nic plusového. Každopádně, tohle je moje první „kuchařka“ a začíná se mi pomalu ale jistě plnit, a to ji doma nemám zase tak dlouho.

Zamilovala jsem se do stylu, ve kterém je dělaná a jsem nadšená, když si do ní můžu napsat další receptík. Myslím si, že ji časem budu hodně hodně využívat. Za mně má jedno malinké mínus a to právě to, že já píšu strašně maličkým a na mně jsou linky moc od sebe, ale to už je věc každého. Já mám díky tomu alespoň více místa a vlezou se mi dva řádky do jednoho. 😀 Určitě to neberu jako negativum, ale já píšu někdy tak na lupu, takže chápete.
Odkaz na Moje oblíbené recepty – https://www.cernanabilem.cz/moje-oblibene-recepty/z156.htm

Poslední mám bloček s papíry, kde si můžete psát, co Vás napadne. Jsou čisté jen mají okraj dělaný do mramoru.

Odkaz na zápisníkhttps://www.cernanabilem.cz/poznamkovy-blok/z170.htm
TIP? – TAKÉ JE VE SLEVĚ!

Já se zamilovala do veškeré tvorby a všech výrobků, které najdete v nabídce, a to nejen proto, že snad všechny z nich jsou neskutečně užitečné a praktické věci, které se člověku (čtěte ženským) do života prostě hodí. ALE nejen to, jsou to taky nádherné kousky. Proste designové poklady, které baba musí mít, řekněte mi, komu se v dnešní moderní době nelíbí mramor? Nebo čistě jednoduchost? To je pro mně spojení dvou nejlepších věcí.

Myslím si, že ta široká nabídka na stránkách (viz odkaz níže), nemusí být jen pro Vás, ale třeba i jako dárek pro někoho blízkého.
Najdete tam totiž mnoho dalších skvělých věcí.
Odkaz – http://www.cernanabilem.cz

Podle ankety na mém instagramu Vás nebylo moc, kteří znáte Černá a bílá. Už z toho důvodu jsem moc ráda, že právě já mám příležitost představit Vám tak takový skvělý koncept a podpořit tak jednu skvělou ČESKOU!! značku.

Pokud by Vás cokoliv zajímalo, nebo byste mi chtěli napsat Váš názor či Vaše zkušenosti, tak budu jedině ráda.
Děkuji za přečtení článku a dodatečně se omlouvám, že minulý týden článek nevyšel. Víte jak to je, nahrnulo se mi více focení a k tomu nějaká ta svatba, trávení času s přítelem, když už na sebe máme zase někdy čas a už je to na světě. Skluz a nestíhání.

Budu se snažit to napravit a pokusím se, aby další článek vyšel jako skoro vždy pravidelně další neděli.
Pokud se nepovede, určitě další článek prozří na svět ob týden.

Děkuji, Vaše P.

Příspěvek vytvořen 66

2 komentáře u „Černá a bílá, nejen mé oblíbené barvy

    1. Určitě koukni, já se zamilovala do všeho v momentě kdy jsem to poprvé vidělla na instagramu 🥰 a s tou mámií ohledně věcí to mám stejně 🙏🏼😄 děkuji, tohle je pro mně jedna z nejlepších spoluprací🌸

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek