Cafe Fortissimo, Frenštát

No a zamíříme zase o kousek dál od Ostravy. Cafe Fortissimo se nachází ve Frenštátě pod Radhoštěm. Kavárnu znám moc dobře, jelikož je na náměstí, nedaleko naší chaty. Nebudu hned úvod zdržovat nekonečným množstvím řádků a jdeme rovnou na to.

Cafe Fortissimo

Kde se kavárna nachází?

Cafe Fortissimo se nachází ve Frenštátě pod Radhoštěm, což už jsem říkala. Každopádně přesněji na adrese – Havlíčkova 31. Nemají své webové stránky, ale můžete se podívat na jejich facebookové stránky, kde najdete veškeré aktuální informace a spoustu fotek. Však to znáte.

Pokud neznáte Frenštát, je to krásné klidné místo. Okolo jsou hory a na procházky je to tam jak dělané. No a zakončit to výbornou kávou, to není k zahození ne? No a Frenštát sice nemusí být úplné známým místem, ale najdete tam krom této kavárny spoustu dalších skvělých věcí a míst. Ale o tom příště, mám pro Vás připravených mnohem více právě odtud.

Cafe Fortissimo

V kavárně najdete nejen kávu, o které píšu nejvíce a nejčastěji. Najdete zde i spoustu zákusků a občerstvení. Já teda vyzkoušela primárně kávy a to ať teplou tak ledovou přes léto. A musím říct, dobrota. Já asi nedokážu nic vyloženě nějak „zhejtit“.. snad v každé kavárně se mi vždy líbí. Jo asi se najdou výjimky, ale nikdy to není žádný extrém. Horko těžko si vzpomenu, kde mi káva nechutnala. 😀 Taková situace se snad asi ani nestala!

Ze zákusků ani občerstvení jsem v kavárně (prozatím) nic nevyzkoušela, ale nedivila bych se, kdybych to letos v létě napravila! 😀 Pokud se nerozhodnu a nepůjdu raději vyzkoušet novou kavárnu nebo nové místo, abych Vám mohla napsat další recenzi.

Jo a ještě k obsluze. Právě v této kavárně je jedna, ze snad nejvíce vychvalovaných obsluh, co jsem kdy slyšela/viděla/četla. Sama ze své zkušenosti vím, že obsluha zde je milá a super. No a ze zvědavosti jsem otevřela recenze na facebooku a co recenze, to byla zmínka a pochvala směrem k obsluze. Takže palec nahoru. To se o všech kavárnách rozhodně říct nedá! A myslím si, že nebudu jediná, u koho to, jak k Vám přistupují, hraje docela velikou roli.

Já už asi nebudu nějak extra zabředávat a psát rozsáhlé texty. To asi proto, že už zase začínám vnímat fakt, že mám talent na psaní zbytečně složitých souvětí. No a vzhledem k tomu, že jsem se do toho dostala, tak už bych se z toho teď nevymotala! 😀 Takže pro tentokrát trochu kratší článko-recenze k této kavárně. Každopádně, další tip jsem Vám dala a to je hlavní! Myslím si, že text nemusí být vyloženě dlouhý.

A co cena?

Myslím si, že cenově klasika jako prozatím všechny kavárny, které jsem zmínila. Nemusíte se bát. Když jsem v této restauraci byla naposled, byla jsem tam s kamarádkama. Takže tři studentky a všechny jsme to kafe utáhly levou zadní! Svého účtu jsem se neptala, ale stížnosti nebyly, takže konto bylo ok i po zaplacení účtu v kavárně. Doporučuji cenově i pro studenty! 😀

Kavárna už je i na profilu na instagramu k tomuto projektu @kavolaska ..

Budu moc ráda, když mi dáte vědět, zda kavárnu znáte.
Jestli jste ji již navštívili nebo se teprve chystáte?
Děkuji za přečtení, ať Vám chutná.
P

Příspěvek vytvořen 73

Jeden komentář u “Cafe Fortissimo, Frenštát

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek