Petra Přívarová, 23 let

  • Milovnice kávy,
  • hobby fotografka | mé stránky – https://privarovaphoto.webnode.cz/
  • choreografka a trenérka,
  • seriálový maniak,
  • snílek, čtenář a rádoby pisálek.

Ráda sdílím střípky mého života, své zkušenosti, postřehy a tipy. Mým snem je mít spokojenou rodinu, napsat knihu a být celý život svá. Mým foto vzorem je Elena Shumilova. Jo a miluji Malého prince.

Z výše sepsaného seznamu vyplývá následující: miluji kávu (důležitý fakt – neumím ji vypít rychle, musím si ji vychutnat), fotím jako hobby fotografka (svatby jsou pro mě to nejkrásnější, co můžu fotit.) Jedu za tým Canon.
Sportovní část mého života věnuji mažoretkám – v tomto sportu jsem zároveň trenérkou a choreografkou. Zálibu jsem také našla ve cvičení, kterému se věnuji převážně doma.

Jsem snílek, okolo kterého je spousta pozitivní energie (já si to nemyslím, ale říkají to druzí.) Žiji pro ty, na kterých mi záleží, ale také pro jídlo – MILUJU JÍDLO!
Trávit čas s rodinou a přáteli, fotit, výletovat a sdílet střípky ze života, to jsou věci, které dělám nejraději.

Ráda bych s Vámi sdílela své zážitky, zkušenosti a tipy třeba na ty mé milované KAVÁRNIČKY, bez kterých by život nebyl jaký je. Tím se dostávám k tomu, proč jsem RÁDOBY písálek. Psaní je jedna z věcí, která mě baví a naplňuje. Vždy jsem si psala deník, ono vypustit své myšlenky na papír je neskutečně ulevující pocit! = a ANO, mým snem je napsat knihu. Nemusí být úspěšná, prostě jen napsaná mnou.

Sama za sebe bych o sobě řekla, že jsem hodná duše, která nemá ráda konflikty. Nerada se hádám, jsem neskutečná CÍŤA| veřte mi, to byste mě zabili někdy. :D| Taky jsem dost posera, což mě dost štve. Ráda se směji a bavím druhé, ale víte jak = není to lehké. Kdo mě nezná blíže, musí si zvyknout na můj humor, který někdy mám. Nesnáším na sobě, že často neumím říct NE!

Basic info? – Vystudovala jsem ekonomiku a podnikání (celý název je moc složitý, nebudu Vás tím zahlcovat), zkusila jsem podobně zaměřenou výšku, protože mě to bavilo, ale STOPKOU pro mě byla MATEMATIKA. Tak jsem se dostala obrovskou náhodou ke studiu oboru sociální práce a sociální pedagogika, které jsem zdárně zakončila s titulem DiS. Od bakalářského titulu mne dělí pouze třetí ročník a strašák zvaný státnice.

To je tak ve veliké zkratce pár věcí o mě. Kdo bude chtít a bude číst můj blog, nebo mě sledovat na instagramu, se o mě dozví mnohem více z přibývajícího obsahu.

Doufám, že se všichni máte krásně!
P

Jeden komentář u “Petra Přívarová, 23 let

Komentáře nejsou povoleny.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek